Dla domu

Katalog

Producent
EcoCert
Vegan
ICEA
Opakowanie biodegradowalne
Biodegradowalny
Fair Trade
Cosmos Natural
Żywność Ekologiczna
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Oeko-Tex Standard
Gots
Organic Cotton
Gluten Free
Eco Garantie
Nordic Ecolabel
Halal
AIAB
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Olej palmowy Certyfikowany RSPO
Cosmos Organic
Zapach Syntetyczny
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
BDIH
Producent Odpowiedzialny Społecznie
FSC certyfikat
Testowany dermatologicznie
Skineco
Eco-Control
EU Ecolabel
Odpowiednie dla wegan
Polecają Organiczni

Dla domu 

Wybraliśmy dla Państwa najlepsze ekologiczne produkty dla domu. W ofercie posiadamy zarówno certyfikowane ekologiczne gotowe środki czystości jak też surowce do tworzenia własnych środków czystości oraz wiele akcesoriów m.in. worki na bio odpady, naczynia jednorazowe i wielorazowe, itp.

 • Do sprzątania
  Do sprzątania

  Ekologiczne, bezpieczne środki do sprzątania domu i biura. Charakterystyczną cechą tych środków jest brak drażniącego zapachu, alergenów oraz wysoki poziom skuteczności. Szczególnie polecamy Państwu surowce do wykonania własnych tanich i skutecznych środków do sprzątanie. 

  Polecamy także produkty renomowanych i certyfikowanych marek: EKOS, ECOZONE, FOLIA. Produkty te zostały sprawdzone pod kątem ich skuteczności oraz bezpieczeństwa. 

 • Do prania
  Do prania

  Ekologiczne środki do prania: eko proszki do prania, eko płyny do prania, eko odplamiacze takich firm: Sodasan, Winnis, Folia, Eko Mama, Bio D i wielu innych. Sprawdź koniecznie.

  Szczególnie polecamy jedyne na rynku skuteczne kule piorące marki ECOZONE - ich skład i opatentowana technologia sprawiają, że ich skuteczność jest bezkonkurencyjna. 

  Polecamy także Państwu szeroki wybór surowców do własnych proszków do prania, takich jak: boraks, nadwęglan sodu, węglan oraz rewelacyjne płatki mydlane Delfin na bazie tłuszczu roślinnego. 

 • Do zmywania i zmywarek
  Do zmywania i zmywarek

  Oferujemy produkty przyjazne środowisku i skuteczne w uporaniu się z zabrudzeniami po jedzeniu i piciu. Nasi ekologiczni producenci, tacy jak Winnis, ECOZONE, Pierpaoli, Sodasan, Sonett, zadbali o wspaniałą jakość swoich produktów. Wiele z tych artykułów nie powoduje podrażnień lub jest delikatniejsza dla skóry niż ich komercyjne odpowiedniki.

 • Ekologiczne biuro i firma
  Ekologiczne biuro i firma
 • Olejki eteryczne
  Olejki eteryczne
 • Księgarnia
  Księgarnia

  W naszej eko księgarni znajdą państwo książki oraz poradniki na temat wychowania w bliskości, dzieci, zdrowia, psychologii, filozofii czy stylu życia. Oferujemy także bajki dla dzieci, dostosowane do różnych grup wiekowych. Są to książki, po które sami chętnie sięgamy.

 • Na komary, pająki, mole i mszyce
  Na komary, pająki, mole i mszyce

  Szkodników można pozbywać się nie szkodząc równocześnie naturze i zdrowiu. Znajdą tu Państwo preparaty przeciw wszom, komarom, kleszczom i innym owadom.

 • Dla Psa i Kota
  Dla Psa i Kota

 • Artykuły higieniczne
  Artykuły higieniczne

  Oferujemy bardzo dobrej jakości, ekologiczny papier toaletowy, ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne. 

 • Pozostałe akcesoria
  Pozostałe akcesoria

  Akcesoria i dodatki potrzebne, aby nasz dom był ekologiczny i bezpieczny.

 • Worki na bio odpady
  Worki na bio odpady

  Ekologiczne sposoby na segregację bio odpadów.

  Worki na odpady organiczne BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. W warunkach kompostowych rozkładają się w około 45 dni. Powstają ze skrobi ziemniaczanej, nie zawierają polietylenu. Są estetyczne i bardzo trwałe.

  W ofercie posiadamy również worki firmy StarchBag. Zostały wyprodukowane w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, który jest w pełni biodegradowalny i kompostowalny w domowych warunkach. Po wykorzystaniu woreczka, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach domowego kompostownika lub około kilka miesięcy na wysypisku śmieci. Warto wspomnieć, że woreczek StarchBag rozpadnie się na biomasę, wodę, oraz dwutlenek węgla, co stanowić będzie pokarm dla organizmów żywych.

 • Eko akcesoria kuchenne
  Eko akcesoria kuchenne
 • Świece, zapachy do domu i samochodu
  Świece, zapachy do domu i samochodu
 • Ogród, balkon, rośliny domowe
  Ogród, balkon, rośliny domowe

  Posiadamy coraz większą gamę produktów, które pomogą Ci zadbać o ogród, rośliny balkonowe oraz domowe

  Znajdziesz tu nie tylko rękawice ogrodowe, tacki rozsadowe i worki na bio odpady. Mamy również poradniki dotyczące uprawy i ochrony roślin a także najprostsze, naturalne produkty, które mogą pomóc Ci pozbyć się szkodników i chorób z Twojego ogrodu.

Wszystkie produkty z oferty