Dla domu

Katalog

EcoCert
Vegan
ICEA
Opakowanie biodegradowalne
Biodegradowalny
Soil Association
Produkt Naturalny
Nie testowany na zwierzętach
Darmowa dostawa z TOP MARKAMI
Oeko-Tex Standard
Gluten Free
Eco Garantie
Halal
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Olej palmowy Certyfikowany RSPO
Cosmos Organic
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Bez SLS/SLES/PEG
FSC certyfikat
Skineco
Eco-Control
Odpowiednie dla wegan

Dla domu 

Wybraliśmy dla Państwa najlepsze ekologiczne  produkty dla domu. W ofercie posiadamy za równo certyfikowane ekologiczne produkty jak też surowce do własnych środków czystości. 

 • Do sprzątania
  Do sprzątania

  Ekologiczne, bezpieczne środki do sprzątania domu i biura. Charakterystyczną cechą tych środków jest brak drażniącego zapachu, alergenów oraz wysoki poziom skuteczności. Szczególnie polecamy Państwu surowce do wykonania własnych tanich i skutecznych środków do sprzątanie. 

  Polecamy także produkty renomowanych i certyfikowanych marek: EKOS, ECOZONE, FOLIA. Produkty te zostały sprawdzone pod kątem ich skuteczności oraz bezpieczeństwa. 

 • Do prania
  Do prania

  Ekologiczne środki do prania: eko proszki do prania, eko płyny do prania, eko odplamiacze takich firm: Sodasan, Winnis, Folia, Eko Mama, Bio D i wielu innych. Sprawdź koniecznie.

  Szczególnie polecamy jedyne na rynku skuteczne kule piorące marki ECOZONE - ich skład i opatentowana technologia sprawiają, że ich skuteczność jest bezkonkurencyjna. 

  Polecamy także Państwu szeroki wybór surowców do własnych proszków do prania, takich jak: boraks, nadwęglan sodu, węglan oraz rewelacyjne płatki mydlane Delfin na bazie tłuszczu roślinnego. 

 • Do zmywania i zmywarek
  Do zmywania i zmywarek

  Oferujemy produkty przyjazne środowisku i skuteczne w uporaniu się z zabrudzeniami po jedzeniu i piciu. Nasi ekologiczni producenci, tacy jak Winnis, ECOZONE, Pierpaoli, Sodasan, Sonett, zadbali o wspaniałą jakość swoich produktów. Wiele z tych artykułów nie powoduje podrażnień lub jest delikatniejsza dla skóry niż ich komercyjne odpowiedniki.

 • Eko biuro
  Eko biuro

  W ekologicznym biurze nie powinno zabraknąć ekologicznego wyposażenia, w tym odpowiedniego papieru, biodegradowalnych kubków, świec czy kleju. To i wiele więcej umieściliśmy dla Państwa w tej właśnie kategorii.

 • Olejki eteryczne
  Olejki eteryczne

  Olejki eteryczne mają wiele zastosowań: od aromaterapii, przez domowe środki czyszczące, po kosmetykę. Aby sprostać potrzebom i wymaganiom naszych Klientów oraz Klientek, posiadamy rozbudowany asortyment olejków eterycznych firm Eko Mama, Avicenna, czy Pupus, o różnych zapachach, które nie kończą się na lawendowym, eukaliptusowym czy cytrynowym.

 • Księgarnia
  Księgarnia

  W naszej eko księgarni znajdą państwo książki oraz poradniki na temat wychowania w bliskości, dzieci, zdrowia, psychologii, filozofii czy stylu życia. Oferujemy także bajki dla dzieci, dostosowane do różnych grup wiekowych. Są to książki, po które sami chętnie sięgamy.

 • Na szkodniki
  Na szkodniki

  Szkodników można pozbywać się nie szkodząc równocześnie naturze i zdrowiu. Znajdą tu Państwo preparaty przeciw wszom, komarom, kleszczom i innym owadom.

 • Gadżety i przydatne narzędzia
  Gadżety i przydatne narzędzia

  W tej kategorii umieściliśmy dla Państwa wszystkie przydatne w domu drobiazgi, które równocześnie są skuteczne i ekologiczne oraz ułatwiają pracę i życie codzienne.

 • Karma dla Kota i Psa
  Karma dla Kota i Psa
 • Materiały higieniczne
  Materiały higieniczne

  Oferujemy bardzo dobrej jakości, ekologiczny papier toaletowy, ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne. 

 • Zero Waste - surowce w opakowaniach z odzysku
  Zero Waste - surowce w opakowaniach z odzysku
 • Naczynia biodegradowalne
  Naczynia biodegradowalne

  Biodegradowale naczynia z otrąb: talerze, miski, półmiski różnej wielkości oraz sztućce wykonane z mieszanki biodegradowalnego tworzywa PLA oraz otrąb.

 • Pozostałe akcesoria
  Pozostałe akcesoria

  Akcesoria i dodatki potrzebne, aby nasz dom był ekologiczny i bezpieczny.

 • Butelki na wodę
  Butelki na wodę

  Butelki na wodę Retap wielokrotnego użytku są trwalsze i lżejsze od zwykłych butelek. Zarówno butelkę jak i korek można bezpiecznie myć w zmywarce.

 • Kubki do kawy
  Kubki do kawy

  W 100% biodegradowalne kubki wielokrotnego użytku wykonane z włókien bambusowych. Można je myć w zmywarce.

Wszystkie produkty z oferty

Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie