compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Nasiona na kiełki - ekologiczne z certyfikatem. Najlepsza jakość i szeroki wybór

Nasiona na kiełki

Kiełki to rośliny w najwcześniejszej fazie wzrostu, czasem już przekształcone w tzw. siewki. Powstają z: nasion warzyw, ziół zbóż. Zawierają wszystkie cenne składniki, które posiada także w pełni wykształcona roślina, z tym, że ich koncentracja już jest dużo większa w kiełku, niż w podobnej ilości "postaci dorosłej".

Kiełki to wspaniały dodatek do codziennej diety, który dostarczy nam mnóstwa witamin i minerałów. Nasze kiełki produkowane są przez Bavicchi, włoską firmę  z ponad 100 letnią tradycją. Wszystkie kiełki w naszej ofercie posiadają certyfikat ekologiczny (BIO).

Najlepsze efekty w domowej hodowli uzyskasz wykorzystując kiełkownicę. Możesz ją kupić gotową lub skonstruować samodzielnie, np. ze słoika. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat domowej uprawy kiełków przeczytaj nasze poradniki.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Ilość w opakowaniu zbiorczym
więcej... mniej
Żywność Ekologiczna
Filtruj

Zielono na talerzu

Chcesz wzmocnić swoją odporność? Jedz kiełki! Są bogate w witaminy i minerały i wspaniale smakują. Wiesz, że są one pozyskiwane z upraw ekologicznych? Do wysiewania kiełków polecamy glinianą kiełkownicę, która uchroni Cię przed pleśnieniem kiełków.

Zielono na talerzu

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Jak wybrać kiełkownicę? Rodzaje i marki (nasz przegląd)

Kiełkownica to dość proste, niewielkie urządzenie, dzięki któremu w łatwy sposób wyhodujesz własne kiełki. Co warto wiedzieć zanim ją kupisz? Jakie rodzaje kiełkownic znajdziesz w sklepach? Jakie są ich zalety i wady? Zapraszamy do lektury!

blog video icon

Artykuł

Kiełki – właściwości odżywcze i wykorzystanie w kuchni. Przegląd

Kiełki to rośliny w bardzo wczesnej fazie wzrostu. Obfitują w mnóstwo korzystnych składników odżywczych. Bardzo łatwo wzbogacić nimi najróżniejsze potrawy. Prosta jest także ich domowa uprawa.

blog video icon

Artykuł

Jak wyhodować kiełki? Poradnik dla początkujących

Aby wyhodować własne, domowe kiełki potrzebujesz... kiełkownicy i bardzo dobrej jakości nasion na kiełki. Najlepiej wykorzystywać te z certyfikatem ekologicznym. 

blog video icon

Artykuł

Pleśń na kiełkach. Co robić?

"Spleśniały mi kiełki, co zrobiłam źle?". W pierwszej kolejności, zachowaj spokój. Upewnij się czy to na pewno pleśń.

Ładowanie...