compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Naturalne żele i płyny do kąpieli

Naturalne żele i płyny do kąpieli

Naturalne żele i płyny do kąpieli pomogą Ci zadbać o higienę w sposób przyjazny dla Ciebie i środowiska. W naszej drogerii znajdziesz naturalne kosmetyki do kąpieli dostosowane do najróżniejszych gustów (np. związanych z zapachami) jak i potrzeb spowodowanych przez alergie i dolegliwości zdrowotne. Kosmetyki, które Wam proponujemy dobieramy bardzo staranie. Bazują one na naturalnych składnikach, mają krótkie i proste składy. W znaczącej części posiadają certyfikaty ekologiczne.

Czego nie powinno być w żelu pod prysznic?

Na pewno warto rozważyć wybór produktów, w których składach nie ma zbędnych substancji syntetycznych takich jak: SLS, SLES, parabeny, PEG-i. Skład powinien być możliwie prosty i krótki. Bazą dla wysokiej jakości żeli pod pryszcznic są składniki pochodzenia roślinnego. Zwracajcie uwagę także na ekologiczne certyfikaty.

Naturalne marki żeli pod prysznic i płynów do kąpieli

Polecamy Wam produkty takich marek jak Anthyllis, Fairsquared, Sylveco, Vianek, Esent, Yope, Derma Family.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Cosmebio
Cosmos Organic
Cosmos Natural
EcoCert
BDIH
ICEA
Vegan
AIAB
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Gluten Free
Nordic Ecolabel
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Naturalne opryski na mszyce: szare mydło potasowe

Mszyce - zmora ogrodniczek i ogrodników, pojawiają się na różach, na pomidorach, a także na innych roślinach, które zaatakowane przez te owady mogą nawet uschnąć. Jakich naturalnych środków możemy użyć w ogrodzie, żeby zapobiec pladze mszyc? Rozwiązaniem jest naturalny oprysk z mydła potasowego!

blog video icon

Artykuł

Mydło aleppo. Właściwości, wykorzystanie, jakość i opinie

Istnieje mydło - mydło wyjątkowe: w pełni naturalne, o niebywale prostym składzie, niezmiennej od stuleci recepturze, nadal produkowane w tradycyjny sposób i w tym samym miejscu - działające na skórę nie tylko odżywczo, ale i leczniczo. Mydło Aleppo, bo o nim właśnie mowa, to niezwykły produkt o wielu zastosowaniach. Chcecie je poznać?

blog video icon

Artykuł

Naturalna pielęgnacja skóry z ŁZS (łojotokowym zapaleniem skóry)

Wśród naszych Klientów coraz częściej spotykamy osoby z ŁZS, które zwracają się do nas o pomoc w doborze produktów do pielęgnacji skóry. Postanowiliśmy więc zgłębić temat i opowiedzieć Wam o tym, czym właściwie jest łojotokowe zapalenie skóry (ŁZS), jak je rozpoznać, w jaki sposób złagodzić objawy, a także które produkty z naszej Drogerii będą najkorzystniejsze dla osób borykających się z tą przewlekłą chorobą.

Ładowanie...