compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Better Land to największa internetowa drogeria ekologiczna i sklep ze zdrową żywnością w Polsce. 

Od ponad 10 lat tworzony jest przez pasjonatów ekologii, zdrowego stylu życia i zdrowej żywności. Na ofertę naszego sklepu duży wpływ mają klienci, którzy często proponują ciekawe produkty. 

Wyróżnia nas wysoka jakość produktów, które znajdujemy podróżując po całym świecie. Dbamy, by produkty były nie tylko eko, ale przede wszystkim skuteczne i miały składniki czynne wysoko w składzie. Znajdziesz u nas mnóstwo kosmetyków naturalnych, ekologicznych środków czystości, produktów zero waste oraz zdrowej żywności. Oprócz uznanych producentów zagranicznych proponujemy ekologiczne produkty  wspaniałych polskich marek i małych manufaktur. 

Jesteśmy bardzo często nagradzanym sklepem na różnego rodzaju targach i plebiscytach za nasze ekologiczne inicjatywy. Nasz sklep poleca dużo znamienitych osób w tym na przykład pani Beata Pawlikowska, która jest naszą stałą klientką. 

Better Land to największy wybór:

Surowce do domowych kosmetyków naturalnych i środków czystości

Naszych klientów serdecznie zachęcamy do przygotowywania kosmetyków naturalnych i środków czystości samodzielnie w domu. W naszym sklepie znajdziecie surowce i przepisy, które pomogą Wam to zrobić:

U nas zrobisz zakupy kompleksowo.

Ładowanie...