Better Land to największa internetowa drogeria ekologiczna i sklep ze zdrową żywnością w Polsce. Od ponad 10 lat tworzony jest przez pasjonatów ekologii, zdrowego stylu życia i zdrowej żywności. Na ofertę naszego sklepu duży wpływ mają klienci, którzy często proponują ciekawe produkty. 

Wyróżnia nas wysoka jakość produktów, które znajdujemy podróżując po całym świecie. Dbamy, by produkty były nie tylko eko, ale przede wszystkim skuteczne i miały składniki czynne wysoko w składzie. Znajdziesz u nas także wiele wspaniałych polskich marek i małych manufaktur. 

Jesteśmy bardzo często nagradzanym sklepem na różnego rodzaju targach i plebiscytach za nasze ekologiczne inicjatywy. Nasz sklep poleca dużo znamienitych osób w tym na przykład pani Beata Pawlikowska, która jest naszą stałą klientką. 

Better Land to największy wybór ekologicznych kosmetyków, środków czystości, żywności ekologicznej, kubeczków menstruacyjnych, ekologicznych podpasek jedno i wielorazowych, pieluszek jedno i wielorazowych. Mamy także ogromny wybór produktów Zero Waste.

U nas zrobisz zakupy kompleksowo.

 

Ekipa Better Land :-)

Małgorzata Jackowska - Poloch

Paweł Poloch 


Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie