compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
 • -10%
search

Ekologiczne tabletki do zmywarki All in One, EU Ecolabel, 80 szt, Ludwik Ekologiczny

Ekologiczne tabletki Ludwik do zmywarek All in One - wszystkie składniki w jednej tabletce - posiadają innowacyjną formułę, która łączy efektywność mycia już w 50°C z troską o środowisko naturalne.

Dzięki Baking Soda System efektywnie usuwają tłuszcz i przypalenia. Zawarty w nich aktywny tlen rozprawia się z osadami z kawy i herbaty, a specjalnie dobrane enzymy oczyszczają naczynia z resztek białka i skrobi. Przeciwdziałają też osadzaniu się kamienia dzięki działaniu substancji zmiękczających wodęNaczynia po wyjęciu ze zmywarki są krystalicznie czyste i lśniące.

  > Baking Soda System - efektywne usuwanie tłuszczu i przypaleń

  > Aktywny tlen - usuwanie osadów z kawy i herbaty

  > Enzymy - usuwanie białka i skrobi

  > Efektywne nabłyszczanie – krystaliczny blask

  > Zmiękczanie wody – zapobieganie tworzeniu się kamienia

Przyjazne dla środowiska

Przy wysokiej skuteczności, tabletki Ludwik są jednocześnie przyjazne dla środowiska: nie zawierają barwników, konserwantów, boranów, fosforanów, mikroplastików, reaktywnych związków chloru, formaldehydu, a także rakotwórczych i mutagennych substancji toksycznych i składników pochodzenia zwierzęcego. Łatwo ulegają biodegradacji.  

Każda tabletka jest opakowana w dobrze rozpuszczalną w wodzie folię, która nie wymaga ściągania. Folia powstała z polimeru alkoholu winylowego (PVOH), nie jest to zatem szkodliwy mikroplastik. Kartonik został wykonany w 85% z papieru z odzysku i nadaje się w 100% do recyklingu.

Certyfikat ekologiczny

Eko tabletki do zmywarki All in one posiadają certyfikat EU Ecolabel przyznawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Oznacza to iż produkt ten spełnia wysokie kryteria środowiskowe oraz zdrowotne, a jego skład jest spełnia wymagania pod względem bezpieczeństwa dla środowiska.
EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Sposób użycia

 •      Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki.
 •      Nie usuwać folii ochronnej tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia.
 •      Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę.
       Jeżeli tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. 

W przypadku twardej wody (ponad 17dH/30fH) w celu wzmocnienia skuteczności mycia zaleca się dodatkowe stosowanie soli ochronnej oraz płynu nabłyszczającego.

Nie stosować do mycia ręcznie malowanej porcelany, kryształów, srebra, złota, miedzi, aluminium, wyrobów z drewna.

Dozowanie

1 tabletka/1 cykl zmywania – niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Unikać przemrożenia. Opakowanie po zużytym produkcie wyrzucić do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Środki ostrożności

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Skład

5-15% związki wybielające na bazie tlenu, <5% polikarboksylany, <5% fosfoniany, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Biodegradowalny
  TAK
 • Opakowanie biodegradowalne
  TAK
 • EU Ecolabel
  TAK
 • ean13
  5900498038286
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Ekologiczne tabletki do zmywarki All in One, EU Ecolabel, 80 szt, Ludwik Ekologiczny

1182 osób kupiło 1568 sztuk

53,09 zł
58,99 zł
Zniżka 10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 53,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Cena jednostkowa: 0,66 zł tabletkę
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Zapewniają skuteczność zmywania połączoną z troską o środowisko naturalne: efektywnie usuwają tłuszcz i przypalenia, a przy tym są biodegradowalne, bez konserwantów i wielu innych szkodliwych substancji chemicznych. Efektywność mycia już w 50 stopniach!

All in One - wszystkie składniki w jednej tabletce, w tym nabłyszczacz i środek zmiękczający wodę. 

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...