compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Lulli pieluszki wielorazowe

Pieluszki wielorazowe Lulli

Marka Lulli tworzy pieluszki wielorazowe z materiałów najwyższej jakości. Wybierając produkty Lulli wybierasz najwyższą jakość. 

Wszystkie materiały użyte do produkcji pieluszek posiadają certyfikat OEKO TEX Standard 100.

 • Otulacze

  Otulacz to pieluszka złożona z dwóch paroprzepuszczalnych, wodoodpornych warstw PULu, do której dobieramy jeszcze warstwę chłonną, czyli wkład z bambusa lub biobawełny albo pieluszkę tetrową

 • Kieszonki

  Pieluszka kieszonka marki Lulli wewnątrz posiada specjalną kieszonkę na wkład chłonny.

 • AIO - All In One

  Pieluszki AIO to pieluszki "wszystko w jednym" - posiadają wszyty wkład chłonny. Pieluszki All In One regulowane są przy pomocy napek.

 • Wkłady chłonne

  Wkłady do pieluszek wielorazowych. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów do wyboru, idealnie dobierzesz wkład do każdej kieszonki i otulacza.

 • Worki PUL

  Wodoodporny worek PUL zamykany na suwak, ułatwia pieluszkowanie poza domem. Można w nim przechowywać czyste i zabrudzone pieluszki, a także komplet zapasowych ubranek, czy też schować do niego brudne już ubranka.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Oeko-Tex Standard
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Jak prać pieluszki wielorazowe? Poradnik ekspertki.

Jak prać pieluszki wielorazowe? To pytanie słyszymy często podobnie jak stwierdzenie: „To dla nas zupełna nowość. Boję się, że nie ogarniemy tego prania i składania”.

blog video icon

Artykuł

Pieluszki wielorazowe - ile to kosztuje?!

Poznaj naszą historię. Aspekt ekonomiczny był dla nas mega istotny i zdecydował o zakupie pierwszej a potem kolejnej i kolejnej pieluszki.

Ładowanie...