compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Proszki, listki i kapsułki do prania

Proszki, listki i kapsułki do prania

Ekologiczne proszki, listki i kapsułki do prania skutecznie zastępują detergenty dostępne w szerokiej sprzedaży. Zatroszcz się o środowisko naturalne i Twoje ubrania jednocześnie!

Niezależnie od rodzaju tkaniny czy stopnia zabrudzenia, ekologiczne proszki, listki i kapsułki do prania pomogą Ci przywrócić ubraniom czystość i świeżość.

Wybierając ekologiczne proszki do prania, przyczyniasz się do ochrony naszej planety. Ich produkcja generuje mniejszą ilość odpadów i zanieczyszczeń, co przyczynia się do zachowania czystego powietrza, wody i gleby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje działania mają pozytywny wpływ na przyszłe pokolenia.

Zamów już dziś nasze ekologiczne proszki do prania i dołącz do ekologicznej rewolucji! Wybierz zdrowe, przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Nietestowany na zwierzętach
Eco Garantie
Nordic Ecolabel
Allergy UK
Oil Palm Free
Olej palmowy Certyfikowany RSPO
Łagodne składniki myjące
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Ekologiczne oczyszczalnie przydomowe - zobacz jak o nie dbać

Typowe przydomowe szamba (zarówno plastikowe jak i betonowe) nie są ekologiczne - zagrażają skażeniem wód gruntowych chorobotwórczymi zarazkami oraz toksynami. Szamba zwane “ekologicznymi” (plastikowe) także stanowią zagrożenie dla środowiska z uwagi na możliwość rozszczelnienia i wycieku zawartości. Szamba są przyczyną emisji odorów (również wewnątrz pomieszczeń np. w kuchni, toalecie). Ekologiczne i nowoczesne zagospodarowanie ścieków w gospodarstwie domowym jest możliwe poprzez instalację przydomowej oczyszczalni ścieków. O prawidłowym funkcjonowaniu przydomowej oczyszczalni stanowi obecność bakterii, stąd ważne są działania umożliwiające ich wzrost (m.in. używanie ekologicznych środków czystości).

blog video icon

Artykuł

Jak oszczędzać prąd podczas prania?

Oszczędne pranie to także ekologiczne pranie. Jednym z najbardziej energochłonnych procesów, które wykonuje pralka jest podgrzanie wody. Jak zatem skutecznie, bezpiecznie i ekologicznie prać w niższych temperaturach? 

blog video icon

Artykuł

Jak dezynfekować i prać ubrania małych dzieci i alergików?

Kiedyś pranie w wysokich temperaturach, gotowanie i prasowanie ubranek dziecięcych było na porządku dziennym. Dziś sposoby na czyste ubranka są o wiele prostsze, jednak czy są odpowiednie dla alergików (zarówno tych młodszych jak i starszych)?

blog video icon

Artykuł

Jak prać przy alergii? Wskazówki i polecane produkty

Alergie stanowią dziś istotny problem. Zmagają się z nimi dzieci i dorośli, również wtedy, gdy wcześniej nie mieli objawów uczulenia. Rozpoznawane są alergie pokarmowe, ale i kontaktowe, m.in. na produkty do prania. Jak sobie wówczas radzić?

Ładowanie...