compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Proszki, listki i kapsułki do prania

Proszki, listki i kapsułki do prania

Ekologiczne proszki, listki i kapsułki do prania skutecznie zastępują detergenty dostępne w szerokiej sprzedaży. Zatroszcz się o środowisko naturalne i Twoje ubrania jednocześnie!

Niezależnie od rodzaju tkaniny czy stopnia zabrudzenia, ekologiczne proszki, listki i kapsułki do prania pomogą Ci przywrócić ubraniom czystość i świeżość.

Wybierając ekologiczne proszki do prania, przyczyniasz się do ochrony naszej planety. Ich produkcja generuje mniejszą ilość odpadów i zanieczyszczeń, co przyczynia się do zachowania czystego powietrza, wody i gleby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje działania mają pozytywny wpływ na przyszłe pokolenia.

Zamów już dziś nasze ekologiczne proszki do prania i dołącz do ekologicznej rewolucji! Wybierz zdrowe, przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
Nietestowany na zwierzętach
Eco Garantie
Nordic Ecolabel
Allergy UK
Oil Palm Free
Olej palmowy Certyfikowany RSPO
Łagodne składniki myjące
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Jak oszczędzać prąd podczas prania?

Oszczędne pranie to także ekologiczne pranie. Jednym z najbardziej energochłonnych procesów, które wykonuje pralka jest podgrzanie wody. Jak zatem skutecznie, bezpiecznie i ekologicznie prać w niższych temperaturach? 

blog video icon

Artykuł

Jak dezynfekować i prać ubrania małych dzieci i alergików?

Kiedyś pranie w wysokich temperaturach, gotowanie i prasowanie ubranek dziecięcych było na porządku dziennym. Dziś sposoby na czyste ubranka są o wiele prostsze, jednak czy są odpowiednie dla alergików (zarówno tych młodszych jak i starszych)?

blog video icon

Artykuł

Jak prać przy alergii? Wskazówki i polecane produkty

Alergie stanowią dziś istotny problem. Zmagają się z nimi dzieci i dorośli, również wtedy, gdy wcześniej nie mieli objawów uczulenia. Rozpoznawane są alergie pokarmowe, ale i kontaktowe, m.in. na produkty do prania. Jak sobie wówczas radzić?

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

Ładowanie...