compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne płyny do prania

Płyny do prania

Ekologiczne płyny do prania to znakomite rozwiązanie dla osób o wrażliwej skórze, alergików, astmatyków i dzieci. Nie zawierają potencjalnie drażniących chemicznych substancji. Zapewniają delikatne, ale skuteczne czyszczenie odzieży. Usuwają plamy, brud i nieprzyjemne zapachy, pozostawiając odzież czystą, świeżą i miękką. Są odpowiednie dla różnych rodzajów tkanin, zarówno dla odzieży codziennej, jak i delikatnych materiałów.

Ekologiczne płyny do prania to rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Bazują na naturalnych składnikach, ich odprowadzanie do środowiska nie wiąże się z zanieczyszczeniami wody i gleby. 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
FSC certyfikat
EcoCert
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Eco Garantie
Nordic Ecolabel
Allergy UK
Zapach Naturalny
Olej palmowy Certyfikowany RSPO
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Jak oszczędzać prąd podczas prania?

Oszczędne pranie to także ekologiczne pranie. Jednym z najbardziej energochłonnych procesów, które wykonuje pralka jest podgrzanie wody. Jak zatem skutecznie, bezpiecznie i ekologicznie prać w niższych temperaturach? 

blog video icon

Artykuł

Jak dezynfekować i prać ubrania małych dzieci i alergików?

Kiedyś pranie w wysokich temperaturach, gotowanie i prasowanie ubranek dziecięcych było na porządku dziennym. Dziś sposoby na czyste ubranka są o wiele prostsze, jednak czy są odpowiednie dla alergików (zarówno tych młodszych jak i starszych)?

blog video icon

Artykuł

Jak prać przy alergii? Wskazówki i polecane produkty

Alergie stanowią dziś istotny problem. Zmagają się z nimi dzieci i dorośli, również wtedy, gdy wcześniej nie mieli objawów uczulenia. Rozpoznawane są alergie pokarmowe, ale i kontaktowe, m.in. na produkty do prania. Jak sobie wówczas radzić?

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

Ładowanie...