compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Lady Cup - kubeczek menstruacyjny

Lady Cup

Lady Cup jest najczęściej wybieranym kubeczkiem przez kobiety w Polsce. Cieszy się bardzo dobrą opinią i ogromną popularnością. Marka ta istnieje już od dziesięciu lat. Możesz więc być pewna, że jest to produkt sprawdzony przez setki tysiące kobiet na całym świecie. 

Kubeczek menstruacyjny to wspaniałe akcesorium dla kobiet podczas menstruacji. Kubeczki menstruacyjne Lady Cup nie uczulają, gdyż zostały wykonane z atestowanego i certyfikowanego przez Unię Europejską silikonu medycznego. Jeżeli poszukujesz wygodnego i bezpiecznego rozwiązania na okres miesiączki, to kubeczek menstruacyjny Lady Cup jest stworzony dla Ciebie. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w dobieraniu kubeczków menstruacyjnych, jeśli masz jakieś pytania - serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Doradzimy z największą przyjemnością!

Tutaj przeczytasz o dobieraniu rozmiaru LadyCup >>

kubeczek menstruacyjny

  • Lady Cup L

    Kubeczek menstruacyjny Lady Cup rozmiar L, czyli Large. Dostępny w różnych kobiecych kolorach. Ekologiczny i bezpieczny, wykonany z certyfikowanego, medycznego silikonu.

  • Lady Cup S

    Kubeczek menstruacyjny Lady Cup rozmiar S, czyli Small. Dostępny w różnych kobiecych kolorach. Ekologiczny i bezpieczny, wykonany z certyfikowanego, medycznego silikonu.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Opakowanie biodegradowalne
Sylikon Medyczny
Filtruj
Ładowanie...