compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Baner bloga

Blog - co nowego?

blog video icon

Artykuł

Allergy UK – co to za certyfikat? Co gwarantuje?

Allergy UK to powszechnie uznawany certyfikat dla najróżniejszych produktów (np. proszków do prania, płynów do płukania ale też oczyszczaczy powietrza), w których ograniczono lub zupełnie wyeliminowano występowanie potencjalnie alergicznych chemikaliów. 

blog video icon

Artykuł

Pranie, sprzątanie i mycie przy AZS – nasze osobiste doświadczenie

Atopowe Zapalenie Skóry, uczulenie na środki czystości pełne zapachów i substancji drażniących – takie dolegliwości u dziecka „wywracają” życie rodziców do góry nogami. U nas też tak było. Gdyby nie AZS, nie byłoby BetterLand! Dziś dzień AZS na świecie dlatego przekazujemy Wam nasze doświadczenia dotyczące prania, sprzątania i mycia przy AZS.

blog video icon

Artykuł

Maszynka wielorazowa. Co warto wiedzieć o naturalnym goleniu

Maszynki wielorazowe są ekologiczną alternatywą dla jednorazówek. Dlaczego jest to ważne? Każdego roku wyrzuca się miliardy plastikowych maszynek i wkładów. Nie można ich poddać recyklingowi, ponieważ metal jest zatopiony w plastiku. Cały ten plastik jest spalony lub zaśmieca naszą planetę. To katastrofa dla środowiska.

blog video icon

Artykuł

TOP 10 niezbędników na plażę dla dziecka!

Trwają wakacje, a wraz z nimi wyjazdy nad jeziora i morza, gdzie mamy dostęp do plaży, piasku i słońca. Z naszym poradnikiem niczego nie zapomnisz i nie zabierzesz niepotrzebnych tobołków :)

blog video icon

Artykuł

Wygraj bon 100 zł!

Wystarczy, że zrobisz jedną rzecz!:) REGULAMIN KONKURSU.

blog video icon

Artykuł

Szampony w kostce - nasz przegląd

Szampony w kostce szturmem podbiły rynek produktów zero waste. Nadal jednak budzą wątpliwości. Najczęściej obawiamy się, czy poradzą sobie z włosami przetłuszczającymi się albo czy za mocno nie obciążą pasm. Przyjrzyjmy się zatem im bliżej i sprawdźmy, po które z produktów warto sięgnąć na początek.

blog video icon

Artykuł

Jak prawidłowo myć włosy?

Mycie włosów wydaje się być czynnością prostą, a jednak sporo osób popełnia błędy. Jeżeli nie masz pewności czy dobrze zajmujesz się swoimi włosami, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

blog video icon

Artykuł

Jak kremy przeciwsłoneczne wpływają na środowisko naturalne i nasze zdrowie?

blog video icon

Artykuł

Naturalne patenty na mole spożywcze

Mole spożywcze to utrapienie wielu z nas. Choć same w sobie nie są groźne dla naszego zdrowia, potrafią nieźle uprzykrzyć życie. Pojawiają się nawet w bardzo "sterylnych" kuchniach. Skąd się w nich biorą? Czy istnieją skuteczne naturalne sposoby na pozbycie się ich z naszych domów? Zapraszam do lektury.

blog video icon

Artykuł

Eko wyprawka dla dziecka i mamy - Przykładowe listy wyprawek

Jesteś w ciąży? Może nawet już niedługo urodzisz, a ciągle zastanawiasz się, co powinnaś kupić dla swojego przyszłego dziecka? Chciałabyś, by to było jednocześnie ekonomiczne, bezpieczne, ekologiczne, ale i zarazem praktycznie? Podrzucamy kilka pomysłów na ekologiczną wyprawkę dla noworodka. Drogi Tato, to także tekst dla Ciebie!

blog video icon

Artykuł

Ekologicznie czysta łazienka - tanio i pachnąco - 11 przepisów

Ekologicznie czysta łazienka może wyglądać idealnie, nawet jeśli unikamy gotowych detergentów, nieobojętnych dla środowiska i naszego zdrowia. Błyszcząca wanna, nienagannie czysty sedes i lśniące krany jak z reklam TV – to nie musi być zasługa wyłącznie silnych środków czystości. Ekologiczne sposoby na czysty i pachnący dom – jeśli do tej pory ich nie znaliście – zaskoczą Was prostotą wykonania, ceną składników i skutecznością porównywalną do tych najbardziej znanych sklepowych środków.

blog video icon

Artykuł

Naturalne opryski na mszyce: szare mydło potasowe

Mszyce - zmora ogrodniczek i ogrodników, pojawiają się na różach, na pomidorach, a także na innych roślinach, które zaatakowane przez te owady mogą nawet uschnąć. Jakich naturalnych środków możemy użyć w ogrodzie, żeby zapobiec pladze mszyc? Rozwiązaniem jest naturalny oprysk z mydła potasowego!

Ładowanie...