compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz temat

Temat

Zdrowa Żywność

blog video icon

Artykuł

Czystek – właściwości, zastosowanie, jakość

W październiku 2013 roku rozpoczęliśmy przygodę ze zmianą naszej diety. W miarę eliminowania produktów, które według nas negatywnie wpływały na nasze zdrowie i samopoczucie, pojawiały się produkty zupełnie nowe. W naszym domu jest obecna królowa kasz - kasza jaglana, siemię lniane, ksylitol i wiele innych. Na kolejne odkrycie czekaliśmy długo choć znane jest od wieków. Czystek – to ziele, którego właściwości nie sposób wymienić, a cóż dopiero przecenić. We wrześniu 2015 roku zaczęłam świadomie pić go regularnie. I chyba stało się to moim pozytywnym, dobrym nałogiem. Przyjemnym i zdrowym.

blog video icon

Artykuł

Jak wyhodować kiełki? Poradnik dla początkujących

Aby wyhodować własne, domowe kiełki potrzebujesz... kiełkownicy i bardzo dobrej jakości nasion na kiełki. Najlepiej wykorzystywać te z certyfikatem ekologicznym. 

blog video icon

Artykuł

WOSKOWIJKI od I.S. JACASZEK.

Robione ręcznie, ekologiczne i wielorazowe opakowania na jedzenie - WOSKOWIJKI od I.S. JACASZEK.

blog video icon

Artykuł

Stale powiększamy naszą ofertę żywnościową! Sprawdź jakie pyszności kupisz w BetterLand!

Pewnie zauważyliście, że cały czas poszerzamy ofertę żywnościową. Mamy już jedną z największych ofert żywności ekologicznej w Polsce! Chcemy, żebyście mieli jak największy wybór potrzebnych produktów z dobrym składem.

blog video icon

Artykuł

Premiera w BetterLand! Diet-Food w naszej ofercie!

Przedstawiamy nową polską markę w BetterLand! Diet-Food jest firmą, która istnieje na polskim rynku prawie 25 lat.

blog video icon

Artykuł

Znamy sposób jak nie marnować żywności!

Już po Świętach a w lodówce nadal masz pełno jedzenia? Powtarza się to za każdym razem kiedy organizujesz większą imprezę? Sieci, które kuszą promocjami namawiają nas na nieracjonalne zakupy, z których spory procent potem ląduje w śmietniku.

blog video icon

Artykuł

ODPORNOŚCIOWA LISTA WYPRAWKOWA

Wrzesień to specyficzny miesiąc… dla całych rodzin – czas przestawienia się z wakacyjnego trybu na ten przedszkolno-szkolny. To też czas kompletowania wyprawek dla naszych dzieci. Kiedy już opadnie kurz po tym wrześniowym szaleństwie, spokojnie można wziąć się za przygotowanie kolejnej ważnej listy – szykującej nas do sezonu… przeziębień.

blog video icon

Artykuł

Jak wybrać dobry ekologiczny dżem – o markach: Orto d’Autore oraz Runoland

Gdy nadchodzi zima, z wielką przyjemnością sięgamy po słodkie przetwory. Nic dziwnego – przypominają nam smak lata, co ma niebagatelne znaczenie dla poprawy naszego nastroju podczas krótkich i często pozbawionych słońca dni. Poza tym dżemy są po prostu pyszne. Jednak żeby móc czerpać pełnymi garściami z tego rezerwuaru korzyści, musimy mieć pewność, że przetwory owocowe, po które sięgamy, są naprawdę dobrej jakości.

blog video icon

Artykuł

Dlaczego warto jeść EKO kiełki?

W okresie, w którym mamy utrudniony dostęp do świeżych, pełnych w wartości odżywcze, warzyw i owoców (a takim na pewno jest zbliżająca się zima), warto poszukać innych alternatyw na utrzymanie swojego organizmu w świetnej formie zdrowotnej. Dziś polecamy EKO KIEŁKI - prawdziwe superfoods, które, choć często niedoceniane, doskonale zadbają o nasze zdrowie – nie tylko zimą, ale i przez pozostałą część roku! Poznajcie ich właściwości odżywcze i zastosowania kulinarne.

Ładowanie...