compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz temat

Temat

Podpaski ekologiczne

blog video icon

Artykuł

Odparzenia od podpasek. Jak sobie radzić?

Odparzenia od podpasek zdarzyć się mogą każdej z nas. Przyczyn jest kilka: od nieodpowiednio dobranej ochrony w czasie menstruacji po wrażliwą i wysuszoną skórę. Jak im zaradzić?

blog video icon

Artykuł

FAQ - KUBECZKI MENSTRUACYJNE

Kubeczek menstruacyjny i jego używanie to wciąż tematy, które dla wielu budzą kontrowersje i obawy. Staramy się je rozwiać i przekonać Was do zalet tego rozwiązania. Sprawdźcie najczęściej padające pytania dotyczące kubeczków menstruacyjnych oraz odpowiedzi na nie. Do dalszych dyskusji zapraszamy na naszą facebookową grupę (link na końcu tekstu).

blog video icon

Artykuł

Jak prać podpaski wielorazowe?

Podpaski wielorazowe, to coraz popularniejszy wybór środków ochrony podczas menstruacji. Wiele kobiet chciałoby ich spróbować, jednak nie do końca wie, jak o nie dbać podczas użytkowania. Najwięcej kontrowersji budzi ich sposób prania - a nie taki diabeł straszny, jak go malują:-)

blog video icon

Artykuł

Jakie majtki z podpaskami wielorazowymi?

Specjalna kieszonka w majtkach gentle day sprawia, że zapięta pod nią podpaska utrzymuje się znacznie lepiej a jej przesuwanie się jest zminimalizowane. Wiele pań jest zachwyconych tym rozwiązaniem.

blog video icon

Artykuł

Bambus w pieluszkach i podpaskach: co warto wiedzieć

Ile razy słyszeliście, że bambus jest takim niezwykłym materiałem o wyjątkowych właściwościach? Lista przypisywanych mu zalet jest długa, ale niestety często nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Poznajcie fakty na temat tkanin bambusowych.

blog video icon

Artykuł

Czym są biopodpaski? Czy biopodpaski można kompostować?

Biopodpaski, podpaski kompostowalne, podpaski ekologiczne - czym są, z czego są zrobione, czy są skuteczne i czy rzeczywiście są eko? Przyjrzyjmy się podpaskom Vivicot i sprawdźmy ich właściwości.

blog video icon

Artykuł

Wiosna - trudny czas dla higieny intymnej

Zmiany pór roku sprawiają, że nasze zwyczaje pielęgnacyjne muszą nadążać za zmieniającą się pogodą. Tak jak do pogody dopasowujemy ubrania, tak dopasowujemy kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Nie inaczej jest z higieną intymną. Wiosna to czas przejściowy, kiedy łatwo o odparzenia czy infekcje. O czym warto pamiętać?

Ładowanie...