compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Żele, lakiery, pianki - naturalne produkty do stylizacji włosów

Żele, lakiery, pianki

Naturalne kosmetyki do stylizacji włosów. Zadbaj o swoją fryzurę z wykorzystaniem kosmetyków ekologicznych i naturalnych. Pomogą Ci one wzmocnić i zwiększyć objętosć włosów, a jednocześnie nie obciążać ich. 

Naturalne żele, lakiery i pianki do włosów pozbawione są silikonów, syntetycznych substancji zapachowych i barwników, PEG i olejów parafinowych. Bazują na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego.

Polecamy Wam kosmetyki uznanych ekologicznych marek: Bioturm, Maternatura, Apeiron, 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Cosmebio
Cosmos Natural
EcoCert
BDIH
Vegan
AIAB
Biodegradowalny
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Zapach Naturalny
Zapach Syntetyczny
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Naturalne farbowanie siwych włosów. Jaka farba będzie najlepsza?

Siwienie to biologiczny proces, którego nie zatrzymamy. Wraz z upływającymi latami nasza organizm stopniowo traci zdolność do wytwarzania pigmentu, dzięki któremu włosy zachowują swoją barwę. Wobec tego zjawiska mamy tylko dwa wybory. Pierwszy to akceptacja, a drugi to farbowanie. Jeżeli wybieracie opcję numer 2, przeczytajcie o tym jak naturalnie farbować się włosy. 

blog video icon

Artykuł

Naturalne szampony przeciwłupieżowe. [Przegląd]

Łupież to powszechny problem. Dotyka mężczyzn i kobiet. I choć bywa bagatelizowany, jest chorobą przewlekłą, na pojawienie się której wpływ ma wiele czynników. Jak pozbyć się łupieżu? I jaki szampon przeciwłupieżowy do pielęgnacji włosów wybrać? Oto nasze podpowiedzi.

blog video icon

Artykuł

Całe życie źle suszysz włosy?

To, w jaki sposób traktujemy włosy po umyciu, ma ogromny wpływ na ich kondycję. Często możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że same działamy im na szkodę.

blog video icon

Artykuł

Twoje włosy tracą blask po myciu?

Może być to spowodowane osadzaniem się na włosach minerałów z twardej wody. Ale nie martw się, bo bardzo łatwo jest temu zaradzić.

Ładowanie...