compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne płyny do mycia podłóg

Do podłóg

Ekologiczne płyny do mycia podłóg są równie skuteczne jak konwencjonalne środki czystości. Ich receptury są tworzone w taki sposób, aby skutecznie usuwać brud, plamy i zabrudzenia z różnych rodzajów podłóg, dywanów, czy wykładzin. Zapewniając czystość i połysk.

Używanie ekologicznych płynów do mycia podłóg pomoże Ci skutecznie zadbać o czystość i higienę,a jednocześnie nie przyczyniać się do zwiększania zanieczyszczenia środowiska.

Produkty dostępne są w najróżniejszych gramaturach, a wybierać możesz spośród wielu ekologicznych marek: Sodasan, Sonnet, Ekos, Winni's, Ecozone, BIO-D

Ekologiczne płyny do mycia podłóg są tworzone z naturalnych składników (olejki eteryczne, ekstrakty roślinne, ocet lub soda oczyszczona). Są bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych i eliminują ryzyko podrażnień skóry, alergii i toksyczności.

Ekologiczne płyny do mycia podłóg są często dostępne w różnych wariantach, które są odpowiednie dla różnych rodzajów podłóg, takich jak drewno, kafelki, linoleum czy laminat. Można znaleźć specjalne formuły do konkretnych powierzchni, które są delikatne, ale skuteczne w czyszczeniu i nie powodują uszkodzeń.

 

 

 

 

 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Eco Garantie
Allergy UK
Zapach Naturalny
Zapach Syntetyczny
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Ekologiczne oczyszczalnie przydomowe - zobacz jak o nie dbać

Typowe przydomowe szamba (zarówno plastikowe jak i betonowe) nie są ekologiczne - zagrażają skażeniem wód gruntowych chorobotwórczymi zarazkami oraz toksynami. Szamba zwane “ekologicznymi” (plastikowe) także stanowią zagrożenie dla środowiska z uwagi na możliwość rozszczelnienia i wycieku zawartości. Szamba są przyczyną emisji odorów (również wewnątrz pomieszczeń np. w kuchni, toalecie). Ekologiczne i nowoczesne zagospodarowanie ścieków w gospodarstwie domowym jest możliwe poprzez instalację przydomowej oczyszczalni ścieków. O prawidłowym funkcjonowaniu przydomowej oczyszczalni stanowi obecność bakterii, stąd ważne są działania umożliwiające ich wzrost (m.in. używanie ekologicznych środków czystości).

Ładowanie...