compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne środki do czyszczenia toalet

Do toalet

Czysta toaleta to element konieczny w zadbanej łazience. Co ważne, higieniczny i zdrowy efekt uzyskasz korzytąjąc z ekologicznych środków czystości. Oto kilka rad, które warto wziąć pod uwagę podczas sprzątania:

  • Usuwaj przedmiotów z muszli. Przed rozpoczęciem czyszczenia usuń wszystkie przedmioty: szczotki do toalety, wkładki do spłuczki czy pojemniki na mydło, aby uzyskać łatwiejszy dostęp.
  • Zabezpieczenie osobiste. Przed rozpoczęciem czyszczenia toalety upewnij się, że masz na sobie odpowiednie środki ochrony osobistej, np. rękawiczki.
  • Ekologiczne środki czystości. Płyn do czyszczenia toalety, żel lub specjalne tabletki pomogą usunąć osady i zabrudzenia. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone marki: SOnnet, BIO-D, Ecozone, Winni's.
  • Czyszczenie krawędzi wewnętrznych muszli, gdzie osadza się brud. Wykorzystaj szczotkę do toalety, aby dokładnie wyszorować powierzchnię wewnątrz muszli. Staraj się dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.
  • Spłukanie i dezynfekcja. Po zakończeniu czyszczenia spłucz toaletę i upewnij się, że wszystkie środki czyszczące zostały usunięte.
  • Regularność. Czyść toaletę co najmniej raz w tygodniu lub częściej w zależności od potrzeb.

Za dużo wilgoci w łazience?

Mamy na to ekologiczny sposób. Wypróbuj: Pochłaniacz wilgoci ecozone

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Eco Garantie
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj
Ładowanie...