compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne środki do czyszczenia mebli

Do mebli

Dbaj o meble ekologicznie

Dbanie o meble w sposób ekologiczny to doskonały sposób na zachowanie równowagi między utrzymaniem estetyki i funkcjonalności, a ochroną środowiska. Z pomocą przyjdą Ci ekologiczne środki czyszczące do mebli. W naszej drogerii znajdziesz:

  • pianki,
  • pasty,
  • spraye,
  • tabletki do czyszczenia. 
  • Dlaczego? Podczas konserwacji mebli lepiej unikać używania produktów zawierających szkodliwe substancje chemiczne. Wybieraj naturalne i ekologiczne środki czyszczące, które są przyjazne dla środowiska i bezpieczne w użyciu. Regularnie dbaj o swoje meble poprzez ich czyszczenie i konserwację. Usuwaj kurz, brud i plamy w miarę ich pojawiania się. Kontroluj, czy meble nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia, takiego jak nałożenie warstwy ochronnego wosku lub impregnatu.

Jak zapewnić meblom długą trwałość?

  • Kupuj produkty wysokiej jakości
  • Przywracaj i odnawia
  • Odpowiednio używaj (unikaj nadmiernego obciążania mebli, zabezpieczaj je przed uszkodzeniami)

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Oil Palm Free
Przebadany na NI CH i K
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Ekologiczne oczyszczalnie przydomowe - zobacz jak o nie dbać

Typowe przydomowe szamba (zarówno plastikowe jak i betonowe) nie są ekologiczne - zagrażają skażeniem wód gruntowych chorobotwórczymi zarazkami oraz toksynami. Szamba zwane “ekologicznymi” (plastikowe) także stanowią zagrożenie dla środowiska z uwagi na możliwość rozszczelnienia i wycieku zawartości. Szamba są przyczyną emisji odorów (również wewnątrz pomieszczeń np. w kuchni, toalecie). Ekologiczne i nowoczesne zagospodarowanie ścieków w gospodarstwie domowym jest możliwe poprzez instalację przydomowej oczyszczalni ścieków. O prawidłowym funkcjonowaniu przydomowej oczyszczalni stanowi obecność bakterii, stąd ważne są działania umożliwiające ich wzrost (m.in. używanie ekologicznych środków czystości).

Ładowanie...