compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Ekologiczne naturalne kremy przeciwsłoneczne na słońce

Opalanie, słońce, lato

Ekologiczne kremy przeciwsłoneczne powinny znaleźć się obowiązkowo w letnim niezbędniku. Pomagają odpowiedzialnie korzystać ze słońca, co jest ważne dla naszego zdrowia, ale również dla środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajdziecie filtry SPF (sun protection factor) o różnych wartościach, dopasowanych do Waszych potrzeb. Wybierać możecie także spośród różnych sposobów aplikacji: kremy, sztyfty, spraye.

Czym wyróżniają się naturalne kremy na słońce?

Takie produkty bazują na składnikach naturalnych i mineralnych filtrach (np. (tlenek cynku i dwutlenek tytanu). Są wolne od SLS, SLES, parabenów i silikonów oraz chemicznych filtrów przeciwsłonecznych. Naturalne kosmetyki przeciwsłoneczne doceniają osoby z wrażliwszą skórą.

Kremy przeciwsłoneczne a środowisko naturalne

Warto też zwrócić uwagę na kwestię środowiska naturalnego. Składniki kremów mogą przenikać do wody i negatywnie wpływać na żyjące w niej organizmy. W przypadku ekologicznych kremów do opalania zmniejszamy takie ryzyko.

Najlepsze marki ekologicznych kremów i balsamów przeciwsłonecznych

Posiadamy w ofercie jedne z najlepszych ekologicznych preparatów na opalanie marek Anthyllis, Toofruit i We Love The Planet. Kremy zawierają naturalne filtry mineralne oparte na najnowszej generacji tlenku cynku i dwutlenku tytanu.

Dowiedz się więcej na temat naturalnych filtrów na słońce

JAK CZYTAĆ ETYKIETY I OZNACZENIA KREMÓW PRZECIW SŁONECZNYCH - ORGANICZNI>>

MINERALNE FILTRY PRZECIWSŁONECZNE: TOOFRUIT SO SOLAIRE SPF 50 - ORGANICZNI >>

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA ATOPIKA - hushaaabye >>

Krem przeciwsłoneczny a ochrona środowiska wodnego - Biokurier.pl

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Cosmebio
Cosmos Organic
Cosmos Natural
EcoCert
BDIH
ICEA
Vegan
AIAB
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
więcej... mniej
Żywność Ekologiczna
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Gluten Free
Nordic Ecolabel
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

99% soku z Aloesu

Drugiego takiego nie znajdziesz! Żel może stanowić bazę do przygotowania własnego balsamu do ciała, kremu, wcierki lub odżywki do włosów, maseczki czy żelu oczyszczającego do twarzy. Przynosi ukojenie po ekspozycji na słońce.

99% soku z Aloesu

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Kosmetyki ekologiczne w podróży – co spakować na wyjazd?

Spakowanie bagażu na wakacje stanowi nie lada wyzwanie. Wielu turystów zastanawia się, czy o czymś nie zapomniało. Zanim sięgniemy po walizkę, przygotujmy listę niezbędnych rzeczy. Zadbajmy o to, żeby znalazły się na niej ekologiczne i naturalne kosmetyki, które wpłyną na nasze poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy garść wskazówek! Pamiętaj, że drogeria ekologiczna to największy wybór kosmetyków ekologicznych w sieci.

blog video icon

Artykuł

Jak kremy przeciwsłoneczne wpływają na środowisko naturalne i nasze zdrowie?

blog video icon

Artykuł

Zostawiajmy czyste plaże po sobie

Plażujecie? Nie wyrzucajcie śmieci do śmietnika! - Co?!

blog video icon

Artykuł

Wakacje w stylu eko - te produkty na pewno się przydadzą w podróży [ranking]

W pakowaniu się na wyjazdy, po latach doświadczeń, doszłam do perfekcji. Już udało mi się ustanowić rekord w pakowaniu na czas i na ilość. Choć umiem zmieścić w torbie czy plecaku wszystkie potrzebne rzeczy, to nie zawsze są to najlepsze wybory. Wiadomo, pośpiech jest złym doradcą. Kiedy zwolniłam tempo, zaczęłam się zastanawiać, co mogłabym wymienić na produkty bardziej przyjazne środowisku. W ten sposób powstała poniższa lista, którą postanowiłam Wam przedstawić. Zawiera parę trików oraz, przede wszystkim, ekologiczne zamienniki komercyjnych produktów, które na pewno przydadzą się w podróży. Wszystkich używam sama, więc ranking jest bardzo subiektywny.

Ładowanie...