compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Domowe tabletki do zmywarki - surowce

Domowe tabletki do zmywarki

Domowe tabletki do zmywarki pomogą Ci dbać o czystość swoich naczyń w sposób stosunkowo tani i przyjazny dla środowiska. Kontrolujesz wszystkie składniki, nie przyczyniasz się do zanieczyszczeń związanych z nadmiarem środków chemicznych i opakowań. Przetestuj poniższy przepis.

Wykorzystując olejki eteryczne możesz nadać takim tabletkom aromaty, których nie posiadają środki czystości oferowane w sklepach.

Domowe tabletki do zmywarki - prosty przepis

Przepis na domowe tabletki do zmywarki wcale nie jest trudny. Wszystkie składniki znajdziesz kategorii: domowe tabletki do zmywarki

Czego będziesz potrzebować?

Sposób przygotowania: Wszystkie składniki należy wymieszać, następnie wypełnić masą foremki do lodu. Po 24 godzinach wyschnie i będzie gotowa do użycia. 

Ocet - domowy nabłyszczacz

W roli nabłyszczacza idealnie sprawdzi się niezawodny ocet.

Cytryna - naturalny odświeżacz

Zużyte połówki cytryny mogą posłużyć nam za naturalny odświeżacz. Usuń pestki, wyciśnij sok, a skórki połóż w zmywarce, w pojemniku na sztućce.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Halal
BEZ ZAPACHU
Łagodne składniki myjące
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Kwasek cytrynowy – zastosowania w kuchni

Kwasek cytrynowy, jak sama nazwa podpowiada, ma silnie kwaśny smak. Jest szeroko wykorzystywany w przemyśle spożywczym. Do czego może się przydać w naszych kuchniach?

blog video icon

Artykuł

Olejek z drzewa herbacianego. Jak wykorzystać jego właściwości?

Olejek z drzewa herbacianego wyróżnia się dużą zawartością związków fenolowych i terpenów (zidentyfikowano ich aż 60 rodzajów). Dzięki temu ma działanie przeciwbakteryjne, ale stosuje się go także w kosmetyce naturalnej, aromaterapii i przy masażach.

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

blog video icon

Artykuł

Pranie i sprzątanie bez zapachu. Dlaczego i po co?

Wiele znanych mi osób uwielbia, kiedy ich dom i odzież pachną świeżością. Niestety, to właśnie zapachy detergentów kojarzone są z czystością. Stąd niektórzy potrafią z tym przesadzić. W moim osobistym rankingu, pierwsze miejsce wśród nich bezsprzecznie zajmuje moja mama. Wyprana przez nią odzież potrafi utrzymywać swój “świeży” zapach nawet przez tydzień. Nie dzieje się to dlatego, że jej środki czystości są tak dobrej jakości. Jest tak dlatego, że używa ich zdecydowanie zbyt wiele. Osobiście jestem przeciwnikiem przesadzania z substancjami zapachowymi. Od ich nadmiaru kręci mnie w nosie. Lubię, kiedy moje pranie czy czysta łazienka pachną bardzo delikatnie, a najlepiej wcale. Pachnące świeżością pomieszczenie to dla mnie takie, które przed chwilą zostało wywietrzone. Dlaczego postanowiłam zrezygnować z pachnących detergentów?

Ładowanie...