compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Domowe tabletki do zmywarki - surowce

Domowe tabletki do zmywarki

Domowe tabletki do zmywarki pomogą Ci dbać o czystość swoich naczyń w sposób stosunkowo tani i przyjazny dla środowiska. Kontrolujesz wszystkie składniki, nie przyczyniasz się do zanieczyszczeń związanych z nadmiarem środków chemicznych i opakowań. Przetestuj poniższy przepis.

Wykorzystując olejki eteryczne możesz nadać takim tabletkom aromaty, których nie posiadają środki czystości oferowane w sklepach.

Domowe tabletki do zmywarki - prosty przepis

Przepis na domowe tabletki do zmywarki wcale nie jest trudny. Wszystkie składniki znajdziesz kategorii: domowe tabletki do zmywarki

Czego będziesz potrzebować?

Sposób przygotowania: Wszystkie składniki należy wymieszać, następnie wypełnić masą foremki do lodu. Po 24 godzinach wyschnie i będzie gotowa do użycia. 

Ocet - domowy nabłyszczacz

W roli nabłyszczacza idealnie sprawdzi się niezawodny ocet.

Cytryna - naturalny odświeżacz

Zużyte połówki cytryny mogą posłużyć nam za naturalny odświeżacz. Usuń pestki, wyciśnij sok, a skórki połóż w zmywarce, w pojemniku na sztućce.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Biodegradowalny
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Halal
BEZ ZAPACHU
Łagodne składniki myjące
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

Ładowanie...