compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
CYTRYNIAN SODU - cytrynian trójsodowy uwodniony, 1 kg, Wild Nature
search

CYTRYNIAN SODU - cytrynian trójsodowy uwodniony, 1 kg, Wild Nature

Cytrynian sodu - 1kg netto
Zapakowany w woreczek strunowy, dodatkowo zabezpieczony stretch folią przed przypadkowym otwarciem. Jest to wymóg ustawowy. Klientom, którym zależy na opakowaniu ZERO WASTE, zalecamy zakup produktu w opakowaniach z odzysku 
Nasz produkt jest starannie pakowany pod nadzorem właściwych urzędów kontrolujących. Na życzenie klienta możemy także przesłać odpowiednie karty charakterystyk oraz dokument potwierdzający jakość produktu.

Nazwa chemiczna: CYTRYNIAN TRÓJSODOWY UWODNIONY
Numer CAS: 6132-04-3
Numer WE: 200-675-3

Charakterystyka cytrynianu sodu:

Cytrynian sodu to sól kwasu cytrynowego oraz sodu.
Występuje zwykle w postaci bezzapachowego, białego proszku lub granulek. Charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością w wodzie.

Zastosowanie cytrynianu do sprzątania:

Cytrynian sodu jest często spotykany w ekologicznych środkach czystości. Jest składnikiem m.in. płynów czyszczących do kuchni, łazienki czy tabletek do zmywarek z uwagi na to, że zapobiega powstawaniu kamienia.

Może okazać się przydatny podczas domowych porządków. Warto sięgnąć po niego zwłaszcza wtedy, kiedy musimy uporać się z trudną do usunięcia przypalenizną, np. na garnkach, patelniach czy w piekarniku.

Wystarczy rozpuścić cytrynian w odrobienie wody, spryskać powierzchnie, które chcemy wyczyścić i pozostawić na kilka minut, aby środek zaczął działać. Ułatwi to pozbycie się czarnego nalotu i przywróci naczyniom utracony blask. Czyszczone w ten sposób garnki będą wyglądały jak nowe. Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
  • ean13
    5906729515090
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

CYTRYNIAN SODU - cytrynian trójsodowy uwodniony, 1 kg, Wild Nature

381 osób kupiło 624 sztuk

18,06 zł
Cena jednostkowa: 18,06 zł szt
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Cytrynian sodu dostępny w naszej dystrybucji BetterLand.

Jest to sól kwasu cytrynowego oraz sodu. Jest ekologicznym i tanim surowcem przydatnym podczas domowych porządków. Może posłużyć jako składnik do przygotowywania własnych środków czystości. Sprawdzi się m.in. do usuwania przypalenizny.

Produkt posiada wszystkie wymagane badania i atesty dopuszczające go do użytku.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...