compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Naturalne świece sojowe, dyfuzory, naturalne zapachy do samochodu

Świece, zapachy do domu i samochodu

Naturalne świece sojowe, zapachy, dyfuzory - wszystko, co pomoże Ci stworzyć w domu naturalny i przyjazny klimat. Wszystkie produkty bazują na naturalnych substancjach i prostych składach. Za piękne zapachy odpowiadają przede wszystkim naturalne olejki eteryczne.

Do domu proponujemy Wam dyfuzory marki We Love The Planet. Bazują one w 100% na olejkach eterycznych (bez sztucznych dodatków lub rozcieńczalników). Wyróżnia je bardzo duża trwałość: od 8 do 12 tygodni przy normalnym użyciu. Możecie też dokupić uzupełnienia.

Wyjątkowe zapachy w samochodzie zapewnią Wam wyjątkowe produkty Pani Szyszka. To naturalne nośniki zapachu w kształcie szyszki oraz mieszanki do aromaterapii. Zapewniają piękne zapachy, ale także mogą być wykorzystane w profilaktyce zachorowań układu oddechowego. Oczywiście nie ma przeszkó żeby wykorzystać je również w domu. 

Polecamy Wam również naturalne świece sojowe. Pięknie wyglądają i są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Wosk sojowy wytwarza niewiele sadzy dzięki czemu emituje do powietrza  mniej zanieczyszczeń i zero niebezpiecznych substancji.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Fair Trade
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Zapach Naturalny
Kraj pochodzenia
Producent Odpowiedzialny Społecznie
Filtruj
Ładowanie...