compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne odplamiacze

Odplamianie

Ekologiczne odplamianie z naszymi produktami na pewno się uda! Wypróbuj uznane ekologiczne marki: Sodasan, Winni's, Sonnet, Najel, Klareko. Ekologiczne odplamiacze są:

  • bezpieczne dla środowiska,
  • delikatne,
  • skuteczne
  • bezpieczne.

Wybierając ekologiczne środki do odplamiania, można efektywnie usuwać plamy z ubrań, dbając jednocześnie o środowisko i zdrowie.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Eco Garantie
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Jak oszczędzać prąd podczas prania?

Oszczędne pranie to także ekologiczne pranie. Jednym z najbardziej energochłonnych procesów, które wykonuje pralka jest podgrzanie wody. Jak zatem skutecznie, bezpiecznie i ekologicznie prać w niższych temperaturach? 

blog video icon

Artykuł

Jak dezynfekować i prać ubrania małych dzieci i alergików?

Kiedyś pranie w wysokich temperaturach, gotowanie i prasowanie ubranek dziecięcych było na porządku dziennym. Dziś sposoby na czyste ubranka są o wiele prostsze, jednak czy są odpowiednie dla alergików (zarówno tych młodszych jak i starszych)?

blog video icon

Artykuł

Jak prać przy alergii? Wskazówki i polecane produkty

Alergie stanowią dziś istotny problem. Zmagają się z nimi dzieci i dorośli, również wtedy, gdy wcześniej nie mieli objawów uczulenia. Rozpoznawane są alergie pokarmowe, ale i kontaktowe, m.in. na produkty do prania. Jak sobie wówczas radzić?

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

Ładowanie...