compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne odplamiacze

Odplamianie

Ekologiczne odplamianie z naszymi produktami na pewno się uda! Wypróbuj uznane ekologiczne marki: Sodasan, Winni's, Sonnet, Najel, Klareko. Ekologiczne odplamiacze są:

  • bezpieczne dla środowiska,
  • delikatne,
  • skuteczne
  • bezpieczne.

Wybierając ekologiczne środki do odplamiania, można efektywnie usuwać plamy z ubrań, dbając jednocześnie o środowisko i zdrowie.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Eco Garantie
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

blog video icon

Artykuł

Odkażanie – temat rzeka…. Czy odkażacze odkażają i jak? Test odkażaczy do prania pieluszek wielorazowych, ubranek, bielizny

W wyniku dyskusji w internecie na temat odkażaczy, postanowiliśmy sami przetestować te dostępne w naszym sklepie i jeszcze lepiej poznać się na nich, by móc dobrze doradzać naszym klientkom i klientom. Nie wiedzieliśmy, na co się porywamy… Pod lupę wzięliśmy obecnie najbardziej popularne i ekologiczne odrzucając te szkodliwe dla człowieka i środowiska.

Ładowanie...