compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne płyny do płukania tkanin

Płyny do płukania

Ekologiczne płyny do płukania tkanin różnią się od konwencjonalnych płynów głównie pod względem składu i wpływu na środowisko. Są zazwyczaj oparte na naturalnych składnikach roślinnych lub minerałach, takich jak ekstrakty roślinne, olejki eteryczne czy sól.

Co zyskasz wybierając ekologiczne płyny do płukania?

  • Ekologiczne płyny do płukania są łagodniejsze dla skóry niż tradycyjne produkty. Zawierają naturalne składniki, które nie powodują podrażnień ani alergii, co czyni je odpowiednimi dla osób o wrażliwej skórze. Są bezpieczne dla dzieci i alergików.
  • Niektóre ekologiczne płyny do płukania tkanin posiadają certyfikaty ekologiczne, takie jak Ecocert, Ecolabel czy Vegan Society. Te certyfikaty potwierdzają, że produkt spełnia określone standardy związane z ochroną środowiska i etycznymi praktykami.
  • Ekologiczne płyny do płukania są bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne płyny. Mają składniki biodegradowalne, które rozkładają się łatwiej w środowisku i nie powodują zanieczyszczenia wód.
  • Brak silnych zapachów

Wybierając ekologiczne płyny do płukania tkanin, możesz dbać nie tylko o czystość odzieży, ale także o środowisko i zdrowie.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Jak oszczędzać prąd podczas prania?

Oszczędne pranie to także ekologiczne pranie. Jednym z najbardziej energochłonnych procesów, które wykonuje pralka jest podgrzanie wody. Jak zatem skutecznie, bezpiecznie i ekologicznie prać w niższych temperaturach? 

blog video icon

Artykuł

Jak dezynfekować i prać ubrania małych dzieci i alergików?

Kiedyś pranie w wysokich temperaturach, gotowanie i prasowanie ubranek dziecięcych było na porządku dziennym. Dziś sposoby na czyste ubranka są o wiele prostsze, jednak czy są odpowiednie dla alergików (zarówno tych młodszych jak i starszych)?

blog video icon

Artykuł

Jak prać przy alergii? Wskazówki i polecane produkty

Alergie stanowią dziś istotny problem. Zmagają się z nimi dzieci i dorośli, również wtedy, gdy wcześniej nie mieli objawów uczulenia. Rozpoznawane są alergie pokarmowe, ale i kontaktowe, m.in. na produkty do prania. Jak sobie wówczas radzić?

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

Ładowanie...