compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Naturalne farby do włosów

Naturalne farby do włosów

Naturalne farby do włosów pomogą Wam zadbać o piękny kolor włosów. Są w 100 procentach roślinne, przetestowane dermatologicznie i posiadają certyfikaty ekologiczne. Nie zawierają amoniaku. Pomagają skutecznie pokryć siwe włosy, podkreślić naturalny kolor włosów oraz odświeżenie koloru ostatniego farbowania. Znakomicie odżywiają skórę głowy i poprawiają kondycję włosów.

Szczególnie polecamy Wam produkty Indus Valley:

 • henny
 • ziołowe farby
 • żelowe farby

 • Henny Indus Valley

  Henna do włosów skutecznie pokrywa włosy kolorem. Nie zawiera amoniaku i nie niszczy włosów. Zioła, które wykorzystuje się do tworzenia naturalnych farb do włosów Indus Valley uprawiane są w czystym, nieskażonym środowisku Doliny Indusu - to przewaga nad innymi niecertyfikowanymi farbami na bazie ziół i henny, które mogą zawierać metale ciężkie i pestycydy.

  Henna do włosów Indus Valley jest:

  • wytworzona na bazie certyfikowanych ekologicznych ziół
  • ekologiczna i biodegradowalna
  • nie zawiera amoniaku i nadtlenków
  • może być stosowana przez kobiety w ciąży
 • Ziołowe farby Indus...

  Ziołowe farby do włosów Indus Valley bazują na składnikach naturalnych. Posiadają także certyfikat ekologiczny. Wytwarzane są na bazie ekologicznie uprawianych ziół w Dolinie Indusu w Indiach. Nie tylko farbują włosy, ale także odżywiają je i wzmacniają

 • Żelowe farby Indus Valley

  Żelowe farby Indus Valley to skuteczność i niezwykły naturalny zapach, które dają niesamowitą jakość koloryzacji i pomarańczowy relaks w jednym!

 • Henny Orientana
 • Herbatint

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
USDA ORGANIC
India Bio Natural
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Halal
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Olej z czarnuszki do włosów. Jak stosować?

Olej z czarnuszki to bardzo cenny kosmetyk. Nie tylko odżywia pasma, ale jest też remedium na wiele problemów, m.in. wypadające włosy. Jak wykorzystać go zatem do olejowania? Komu szczególnie jest polecany? Sprawdźmy!

blog video icon

Artykuł

Olej z czarnuszki na skórę: kompleksowy przewodnik po jego właściwościach i zastosowaniu

Olej z czarnuszki, pozyskiwany z nasion czarnuszki siewnej (Nigella sativa), to surowiec coraz częściej wykorzystywany w kosmetykach. Wykazuje pozytywne działanie na skórę, m.in. łagodzi stany zapalne. Kiedy więc warto go stosować? 

blog video icon

Artykuł

Jak wykorzystać naturalną hennę do włosów? Zalety i przechowywanie

Naturalna henna do włosów to barwnik roślinny. Pozyskuje się go z liści krzewu hennowego, które po rozdrobnieniu, ugotowaniu i wysuszeniu można z powodzeniem wykorzystać w kosmetyce naturalnej.

blog video icon

Artykuł

Naturalne farbowanie siwych włosów. Jaka farba będzie najlepsza?

Siwienie to biologiczny proces, którego nie zatrzymamy. Wraz z upływającymi latami nasza organizm stopniowo traci zdolność do wytwarzania pigmentu, dzięki któremu włosy zachowują swoją barwę. Wobec tego zjawiska mamy tylko dwa wybory. Pierwszy to akceptacja, a drugi to farbowanie. Jeżeli wybieracie opcję numer 2, przeczytajcie o tym jak naturalnie farbować się włosy. 

Ładowanie...