compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Naturalne farby do włosów

Naturalne farby do włosów

Naturalne farby do włosów pomogą Wam zadbać o piękny kolor włosów. Są w 100 procentach roślinne, przetestowane dermatologicznie i posiadają certyfikaty ekologiczne. Nie zawierają amoniaku. Pomagają skutecznie pokryć siwe włosy, podkreślić naturalny kolor włosów oraz odświeżenie koloru ostatniego farbowania. Znakomicie odżywiają skórę głowy i poprawiają kondycję włosów.

Szczególnie polecamy Wam produkty Indus Valley:

 • henny
 • ziołowe farby
 • żelowe farby

 • Henny Indus Valley

  Henna do włosów skutecznie pokrywa włosy kolorem. Nie zawiera amoniaku i nie niszczy włosów. Zioła, które wykorzystuje się do tworzenia naturalnych farb do włosów Indus Valley uprawiane są w czystym, nieskażonym środowisku Doliny Indusu - to przewaga nad innymi niecertyfikowanymi farbami na bazie ziół i henny, które mogą zawierać metale ciężkie i pestycydy.

  Henna do włosów Indus Valley jest:

  • wytworzona na bazie certyfikowanych ekologicznych ziół
  • ekologiczna i biodegradowalna
  • nie zawiera amoniaku i nadtlenków
  • może być stosowana przez kobiety w ciąży
 • Ziołowe farby Indus...

  Ziołowe farby do włosów Indus Valley bazują na składnikach naturalnych. Posiadają także certyfikat ekologiczny. Wytwarzane są na bazie ekologicznie uprawianych ziół w Dolinie Indusu w Indiach. Nie tylko farbują włosy, ale także odżywiają je i wzmacniają

 • Żelowe farby Indus Valley

  Żelowe farby Indus Valley to skuteczność i niezwykły naturalny zapach, które dają niesamowitą jakość koloryzacji i pomarańczowy relaks w jednym!

 • Henny Orientana
 • Herbatint

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
USDA ORGANIC
AIAB
India Bio Natural
Biodegradowalny
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Halal
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Naturalne farbowanie siwych włosów. Jaka farba będzie najlepsza?

Siwienie to biologiczny proces, którego nie zatrzymamy. Wraz z upływającymi latami nasza organizm stopniowo traci zdolność do wytwarzania pigmentu, dzięki któremu włosy zachowują swoją barwę. Wobec tego zjawiska mamy tylko dwa wybory. Pierwszy to akceptacja, a drugi to farbowanie. Jeżeli wybieracie opcję numer 2, przeczytajcie o tym jak naturalnie farbować się włosy. 

blog video icon

Artykuł

Naturalne szampony przeciwłupieżowe. [Przegląd]

Łupież to powszechny problem. Dotyka mężczyzn i kobiet. I choć bywa bagatelizowany, jest chorobą przewlekłą, na pojawienie się której wpływ ma wiele czynników. Jak pozbyć się łupieżu? I jaki szampon przeciwłupieżowy do pielęgnacji włosów wybrać? Oto nasze podpowiedzi.

blog video icon

Artykuł

Jak prawidłowo myć włosy?

Mycie włosów wydaje się być czynnością prostą, a jednak sporo osób popełnia błędy. Jeżeli nie masz pewności czy dobrze zajmujesz się swoimi włosami, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

blog video icon

Artykuł

Czy mało piany to słaby efekt?

Szampon, który u Was kupiłam wcale mi się nie pieni. Czy on w ogóle myje?

Ładowanie...