compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Ekologiczne zmywanie, ekologiczne tabletki do zmywarek

Do zmywania i zmywarek

Oferujemy produkty przyjazne środowisku i skuteczne w uporaniu się z zabrudzeniami po jedzeniu i piciu. Nasi ekologiczni producenci, tacy jak Winnis, ECOZONE, Pierpaoli, Sodasan, Sonett, zadbali o wspaniałą jakość swoich produktów. Wiele z tych artykułów nie powoduje podrażnień lub jest delikatniejsza dla skóry niż ich komercyjne odpowiedniki.

Ekologiczne zmywanie naczyń nigdy nie było prostsze

Niezależnie od tego czy zmywasz ręcznie, czy korzystasz ze zmywarki, mamy dla Ciebie odpowiednie produkty. Wybierając naturalne detergenty, sięgasz po produkty skuteczne, a jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego, Twojego zdrowia oraz... naczyń. Konwencjonalne środki do zmywania naczyń zawierają czasami silne substancje chemiczne, które mogą uszkodzić delikatne naczynia, takie jak porcelana czy szkło. Ekologiczne środki są łagodniejsze i nie powodują uszkodzeń ani trwałych śladów na naczyniach.

 • Do zmywarek

  Ekologiczne tabletki do zmywarek najbardziej uznanych marek: Sonnet, Ekos, BIO-D, Ecozone, Sodasan, Winni's. W maszej drogerii uzupełnisz również zapasy soli, nabłyszczaczy oraz płynów do odkamieniania. Być może chcesz przyrządzać domowe tabletki do zmywarki? Nic prostszego - mamy wszystkie składniki. 

 • Do zmywania ręcznego

  Z naszymi ekologicznymi płynami bez problemu przywrócisz naczyniom świeżość i blask. Wypróbuj produktów uznanych marek: Sonnet, BIO-D, Baby Anthyllis, Sodasan, Yope. Warto wiedzieć, że do zmywania możesz wykorzystać także takie produkty jak szare mydło potasowe. W naszej ofercie znajdziecie także myjki i gąbki.

 • Domowe tabletki do...

  Domowe tabletki do zmywarki pomogą Ci dbać o czystość swoich naczyń w sposób stosunkowo tani i przyjazny dla środowiska. Kontrolujesz wszystkie składniki, nie przyczyniasz się do zanieczyszczeń związanych z nadmiarem środków chemicznych i opakowań. Przetestuj poniższy przepis.

  Wykorzystując olejki eteryczne możesz nadać takim tabletkom aromaty, których nie posiadają środki czystości oferowane w sklepach.

  Domowe tabletki do zmywarki - prosty przepis

  Przepis na domowe tabletki do zmywarki wcale nie jest trudny. Wszystkie składniki znajdziesz kategorii: domowe tabletki do zmywarki

  Czego będziesz potrzebować?

  Sposób przygotowania: Wszystkie składniki należy wymieszać, następnie wypełnić masą foremki do lodu. Po 24 godzinach wyschnie i będzie gotowa do użycia. 

  Ocet - domowy nabłyszczacz

  W roli nabłyszczacza idealnie sprawdzi się niezawodny ocet.

  Cytryna - naturalny odświeżacz

  Zużyte połówki cytryny mogą posłużyć nam za naturalny odświeżacz. Usuń pestki, wyciśnij sok, a skórki połóż w zmywarce, w pojemniku na sztućce.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
FSC certyfikat
EcoCert
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
więcej... mniej
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Eco Garantie
Nordic Ecolabel
Halal
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

TAED w proszkach do prania. Jak działa? Czy jest szkodliwy?

TAED to, mówiąc najprostszym językiem, występujący w proszkach do prania i środkach czystości, związek chemiczny, który pozwala na wyczyszczenie i usunięcie plam i zanieczyszczeń w temperaturze 40-60°C. Dzięki temu nie trzeba wykorzystywać wysokich temperatur.

blog video icon

Artykuł

Allergy UK – co to za certyfikat? Co gwarantuje?

Allergy UK to powszechnie uznawany certyfikat dla najróżniejszych produktów (np. proszków do prania, płynów do płukania ale też oczyszczaczy powietrza), w których ograniczono lub zupełnie wyeliminowano występowanie potencjalnie alergicznych chemikaliów. 

blog video icon

Artykuł

Pranie, sprzątanie i mycie przy AZS – nasze osobiste doświadczenie

Atopowe Zapalenie Skóry, uczulenie na środki czystości pełne zapachów i substancji drażniących – takie dolegliwości u dziecka „wywracają” życie rodziców do góry nogami. U nas też tak było. Gdyby nie AZS, nie byłoby BetterLand! Dziś dzień AZS na świecie dlatego przekazujemy Wam nasze doświadczenia dotyczące prania, sprzątania i mycia przy AZS.

Ładowanie...