compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Ścierki, gąbki, akcesoria do sprzątania

Ścierki, gąbki i inne akcesoria

Zadbaj o siebie podczas domowych porządków. Używaj rękawiczek wielorazowych z naturalnych składników. Z pewnością przydadzą Ci się także gąbki czyszczące, czyściki czy ściereczki. W tej kategorii znajdziesz również kompostowalne worki na śmieci.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
FSC certyfikat
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Allergy UK
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Domowi pomocnicy w akcji

If you care to nie tylko kompostowalne ściereczki i gąbki. To również wytrzymałe papiery do pieczenia, torebki na kanapki, filtry do kawy i herbaty oraz rękawiczki do sprzątania. Wszystko w idei zero waste.

Domowi pomocnicy w akcji

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Ekologiczne oczyszczalnie przydomowe - zobacz jak o nie dbać

Typowe przydomowe szamba (zarówno plastikowe jak i betonowe) nie są ekologiczne - zagrażają skażeniem wód gruntowych chorobotwórczymi zarazkami oraz toksynami. Szamba zwane “ekologicznymi” (plastikowe) także stanowią zagrożenie dla środowiska z uwagi na możliwość rozszczelnienia i wycieku zawartości. Szamba są przyczyną emisji odorów (również wewnątrz pomieszczeń np. w kuchni, toalecie). Ekologiczne i nowoczesne zagospodarowanie ścieków w gospodarstwie domowym jest możliwe poprzez instalację przydomowej oczyszczalni ścieków. O prawidłowym funkcjonowaniu przydomowej oczyszczalni stanowi obecność bakterii, stąd ważne są działania umożliwiające ich wzrost (m.in. używanie ekologicznych środków czystości).

Ładowanie...