compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Worki kompostowalne i biodegradowalne na bio odpady

Worki na bio odpady. Ekologiczne, kompostowalne i biodegradowalne

Kompostowalne i biodegradowalne worki na odpady organiczne mogą być wyrzucane do pojemników na bioodpady bez obawy, że będziemy generować niepotrzebne śmieci. 

Worki na odpady organiczne BioBag

Są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. W warunkach kompostowych rozkładają się w około 45 dni. Powstają ze skrobi ziemniaczanej, nie zawierają polietylenu. Są estetyczne i bardzo trwałe.

Worki na bioodpady StarchBag

Ekologiczne worki na bioodpady StarchBag powstają w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, który jest w pełni biodegradowalny i kompostowalny w domowych warunkach. Po wykorzystaniu woreczka, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach domowego kompostownika lub około kilka miesięcy na wysypisku śmieci. Warto wspomnieć, że woreczek StarchBag rozpadnie się na biomasę, wodę, oraz dwutlenek węgla, co stanowić będzie pokarm dla organizmów żywych.

  • Worki na bio śmieci

    Kompostowalne worki na śmieci to świetna alternatywa dla worków plastikowych. Spełniają ich funkcję a jednocześnie ulegają szybkiemu rozkładowi, co potwiedzają odpowiednie certyfkaty. Polecamy worki uznanych marek: Biobag, Starchbag, Ecozone.

  • Pojemniki na odpady...

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Allergy UK
Filtruj
Ładowanie...