compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Worki na śmieci biodegradowalne i kompostowalne, 15 szt. 35 l, StarchBag
search
Worki na śmieci biodegradowalne i kompostowalne, 15 szt. 35 l, StarchBag
search

Worki StarchBag 35l

Worki StarchBag zostały wyprodukowane w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, która jest w pełni biodegradowalna i kompostowalna w domowych warunkach. Chcieliśmy wykonać worek, który byłby możliwie najprostszy, bez zbędnych dodatków zapachowych czy tasiemek – czysta ekologia. Proces produkcji jest mniej energochłonny i bardziej przyjazny dla środowiska. Po wykorzystaniu woreczek, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach domowego kompostownika lub około kilka miesięcy na wysypisku śmieci.

Warto wspomnieć, że woreczek StarchBag rozpadnie się na biomasę, wodę, oraz dwutlenek węgla, co stanowić będzie pokarm dla organizmów żywych. Z drugiej strony, worek plastikowy rozpadnie się po kilkuset latach na mikroplastik – małe cząsteczki plastiku, które są wyjątkowo szkodliwe.

Worki na śmieci StarchBag 35l:
- wymiary worka: 50 X 60 cm (35 litrów)
- rolka zawiera 15 worków
- masa rolki: 0,26 kg

Zastosowanie:

Worki StarchBag 35l idealnie nadają się do klasycznych koszy w kuchni, w łazience czy biurze oraz do zbierania bioodpadów, obierków, resztek, skorupek i fusów.

Do worków StarchBag można wkładać wszystko! Najlepsze rezultaty biodegradacji zaobserwujemy, gdy wypełnimy go organicznymi produktami takimi jak: resztki owoców, warzyw etc. Warto jednak wspomnieć, aby nie wyrzucać do woreczka zbyt dużej ilości płynów. W przeciwnym razie możesz zaobserwować pierwsze oznaki biodegradacji już po kilku dniach.

Certyfikat:

Certyfikat OK Compost HOME spełnia normę EN13432

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
  • Biodegradowalny
    TAK
  • OK Compost Vincotte
    TAK
  • ean13
    5908261595905

Worki na śmieci biodegradowalne, w 100% kompostowalne, 15 szt. 35 l, StarchBag

834 osób kupiło 4161 sztuk

9,99 zł
Cena jednostkowa: 0,70 zł worek
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Worki StarchBag zostały wyprodukowane w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, która jest w pełni biodegradowalna i kompostowalna w domowych warunkach. Po wykorzystaniu woreczka, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach domowego kompostownika lub około kilka miesięcy na wysypisku śmieci. Warto wspomnieć, że woreczek StarchBag rozpadnie się na biomasę, wodę, oraz dwutlenek węgla, co stanowić będzie pokarm dla organizmów żywych. 

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...