Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  StarchBag

Głównym zadaniem zespołu StarchBag jest kreowanie firmy i społeczności, która będzie miała bezpośredni wpływ na ograniczenie zużycia plastiku. Z pomocą ekologicznych worków na odpady będziemy dążyć do zaszczepienia w każdym cząstki przyjaciela przyrody, który jest w pełni świadomy swoich działań, a jego czyny pomogą w zbudowaniu lepszego jutra.

Naszą misją jest produkowanie przyjaznych dla środowiska, w pełni ekologicznych worków na odpady. Uważamy, że życie w zgodzie z naturą nie musi oznaczać kompromisów. Przeciwnie! Nasze produkty są najwyższej jakości, wykonane z certyfikowanych biogranulatów. Własna produkcja worków StarchBag w Polsce daje nam nie tylko kontrolę nad ich jakością, ale pozwala nam w pełni kontrolować i minimalizować jej wpływ na środowisko.


Worki kompostowalne to początek świata bez plastiku.


Całkowicie biodegradowalne, kompostowalne i przyjazne dla środowiska worki na odpady StarchBag zostały wykonane z biopolimeru pochodzenia roślinnego. Worki StarchBag są wytrzymałe, jednocześnie ulegają całkowitej biodegradacji. Po spełnieniu swojej funkcji, w ciągu kilkudziesięciu dni zmieniają się w organiczny kompost.  • Biodegradowalne

  • Kompostowalne

  • Wytrzymałe

  • Naturalny przyjemny zapach

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie