compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Do kuchni

Do kuchni

Ekologiczne środki do czyszczenia kuchni

Kuchnia to nierzadko serce domu, czy mieszkania. Warto o nią dbać i wykorzystywać do tego celu najwyższej jakości ekologiczne środki czystości. 

Co czyścić w kuchni?

  • Kuchenka i piekarnik: Zadbaj o płytę grzewczą, palniki, ruszty i wnętrze piekarnika. Usuń zanieczyszczenia, tłuszcze i resztki jedzenia. Polecamy: Żel do czszczenia piekarników Ecozone Jeżeli chcesz skorzystać z domowych metod, użyj roztworu octu i wody.
  • Lodówka: Wyczyść wnętrze i zewnętrzną powierzchnię lodówki. Usuń przeterminowane produkty spożywcze, przetrzyj półki, drzwi i gumowe uszczelki. Regularnie sprawdzaj i weryfikuj zawartość pojemników na żywność. Polecamy: 
  • Zlewozmywak: Oczyść zlewozmywak za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego 3 w 1 Ecozone lub roztworu octu i sody oczyszczonej. Zwróć uwagę na kran i uszczelki. Plasterek cytryny lub skórki pomarańczy pomoże Ci pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.
  • Blaty i powierzchnie robocze: Przetrzyj blaty kuchenne, kafelki i inne powierzchnie robocze, aby usunąć plamy, zanieczyszczenia i resztki jedzenia. Użyj ekologicznego płynu do usuwania kamienia oraz innych osadów Sodasan lub roztworu wody z mydłem.
  • Szafki i półki: Szafki kuchenne czyść od wewnątrz i na zewnątrz. Ważne, aby usunąć kurz, tłuszcze i ewentualne zabrudzenia. Wyczyść również półki, naczynia i przybory, aby utrzymać porządek. Pomoże Ci środek czyszczący do kuchni 3w1 Ecozone
  • Okap kuchenny: Wyczyść filtry i powierzchnie okapu, aby usunąć tłuszcze i zanieczyszczenia. 
  • Podłoga: Regularnie odkurzaj lub zmiataj podłogę, a następnie umyj ją ekologicznym środkiem czyszczącym

Zatkany odpływ w kuchni? Mamy na to ekosposób 

Masz problem z odpływem? Mamy kilka produktów, które Ci pomogą:

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
FSC certyfikat
EcoCert
ICEA
Vegan
Fair Trade
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
więcej... mniej
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Eco Garantie
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Domowi pomocnicy w akcji

If you care to nie tylko kompostowalne ściereczki i gąbki. To również wytrzymałe papiery do pieczenia, torebki na kanapki, filtry do kawy i herbaty oraz rękawiczki do sprzątania. Wszystko w idei zero waste.

Domowi pomocnicy w akcji
Ładowanie...