compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
CYTRYNIAN SODU - cytrynian trójsodowy uwodniony, 0,8 KG, OPAKOWANIE Z ODZYSKU, Wild Nature
search

CYTRYNIAN SODU - cytrynian trójsodowy uwodniony, 0,8 KG, OPAKOWANIE Z ODZYSKU, Wild Nature

Cytrynian sodu - 0,8 kg netto
Opakowanie z odzysku - szklany słoik, chętnie wybierane przez klientów ceniących sobie rozwiązania ZERO WASTE.
Nasz produkt jest starannie pakowany pod nadzorem właściwych urzędów kontrolujących. Na życzenie klienta możemy także przesłać odpowiednie karty charakterystyk oraz dokument potwierdzający jakość produktu.

Nazwa chemiczna: CYTRYNIAN TRÓJSODOWY UWODNIONY
Numer CAS: 6132-04-3
Numer WE: 200-675-3

Charakterystyka cytrynianu sodu:

Cytrynian sodu to sól kwasu cytrynowego oraz sodu.
Występuje zwykle w postaci bezzapachowego, białego proszku lub granulek. Charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością w wodzie.

Zastosowanie cytrynianu do sprzątania:

Cytrynian sodu jest często spotykany w ekologicznych środkach czystości. Jest składnikiem m.in. płynów czyszczących do kuchni, łazienki czy tabletek do zmywarek z uwagi na to, że zapobiega powstawaniu kamienia.

Może okazać się przydatny podczas domowych porządków. Warto sięgnąć po niego zwłaszcza wtedy, kiedy musimy uporać się z trudną do usunięcia przypalenizną, np. na garnkach, patelniach czy w piekarniku.

Wystarczy rozpuścić cytrynian w odrobienie wody, spryskać powierzchnie, które chcemy wyczyścić i pozostawić na kilka minut, aby środek zaczął działać. Ułatwi to pozbycie się czarnego nalotu i przywróci naczyniom utracony blask. Czyszczone w ten sposób garnki będą wyglądały jak nowe. Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
  • ean13
    5906729515106
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

CYTRYNIAN SODU - cytrynian trójsodowy uwodniony, 0,8 KG, OPAKOWANIE Z ODZYSKU, Wild Nature

57 osób kupiło 82 sztuk

9,75 zł
Cena jednostkowa: 12,18 zł kg
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Sól kwasu cytrynowego oraz sodu. Jest ekologicznym i tanim surowcem przydatnym podczas domowych porządków. Może posłużyć jako składnik do przygotowywania własnych środków czystości. Sprawdzi się m.in. do usuwania przypalenizny.

Opakowanie z odzysku - szklany słoik, chętnie wybierane przez klientów ceniących sobie rozwiązania ZERO WASTE.

Najczęstsze pytanie to: dlaczego w opakowaniu z odzysku jest drożej? Odpowiadamy: jest tak ponieważ projekt jest na etapie pilotażowym. Obecnie pozyskanie odpowiednich słoików kosztuje znacznie więcej niż pozyskanie dużych ilości woreczków strunowych. Koszt pozyskania jednego woreczka strunowego to około 0,15 zł. Koszt pozyskania słoika to koszt około 1 zł. Ponadto koszt konfekcjonowania w nieregularne opakowania także jest wyższy.

Wierzymy, że koszty te będą spadać wraz ze wzrostem liczby partnerów, którzy będą nam przekazywali słoiki do ponownego wykorzystania.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...