compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Twoja profesjonalna pielęgnacja z MaterNatura

Twoja profesjonalna pielęgnacja z MaterNatura

 • Włosowa rutyna na słońce

  Włosy przed, w trakcie i po ekspozycji na słońce, sól i wiatr muszą otrzymać skuteczne składniki aktywne zdolne do nadawania blasku, elastyczności i blasku oraz pochłaniania części szkodliwych promieni UV. Ponadto wolne rodniki, o których wiadomo, że są agresywne, muszą być zneutralizowane, a kolorowe pigmenty włosów muszą być chronione.

 • Suche włosy i skóra głowy

  Przyczyn suchości skóry jest wiele. Maternatura opracowała te produkty w celu przywrócenia ochronnego płaszcza hydrolipidowego, poprawy funkcji gruczołów łojowych, poprawy mikrokrążenia obwodowego poprzez dostarczania składników odżywczych.

 • Skóra i włosy...

  Posiadasz tłusty łupież, który się nie sypie lub masz tłuste włosy? Maternatura opracowała te produkty, aby normalizować pracę gruczołów łojowych, przywracać równowagę skóry i włosów, poprawiać mikrokrążenie obwodowe.

 • Włosy wypadające

  Normalny wzrost włosów jest częścią naturalnego cyklu. Każdego dnia na naszych głowach rosną nowe włosy, podczas gdy inne wypadają (normalnie wypada od 50 do 100 włosów dziennie). Maternatura opracowała te produkty, aby poprawić impulsy wzrostu, zwiększyć energię przeznaczoną dla komórek tworzących włosy. Zrównoważ zewnętrzne i wewnętrzne problemy, które mogą spowodować wypadanie włosów.

 • Włosy i skóra z łupieżem

  Maternatura opracowała te produkty, aby wyeliminować warstwę martwych komórek nagromadzonych na skórze głowy. Zwalcza namnażania się grzybów i bakterii, równoważy produkcję sebum, łagodzi, działa przeciwko swędzeniu, zapobiega zapaleniom.

 • Wrażliwa skóra głowy

  Jak opisać wrażliwą skórę? W większości przypadków jest to fizjologicznie bardziej wrażliwy naskórek, skóra bardziej podatna na uszkodzenia, nadreaktywna, taka, która w tym samym otoczeniu i bodźcach reaguje szybciej i intensywniej niż normalna. Maternatura opracowała te produkty, aby łagodzić podrażnienia i stany zapalne, relaksować i łagodzić zaczerwienienia.

 • Ochładzanie włosów blond

  Ochładzanie blondu? MaterNatura dba o to za pomocą szamponu i maski - świetnych sprzymierzeńców do okresowego stosowania, które zawierają fioletowy pigment. Może on neutralizować refleksy w kolorze słomkowym, przywracać równowagę i ochłodzić kolor oraz rozjaśniać włosy. Stają się one bardziej błyszczące. Zawiera również wysoce skuteczne środki nawilżające, cenne olejki do włosów i regenerujące składniki aktywne.

 • Włosy cienkie

  Cienkie włosy mają o 30 procent mniejszą średnicę niż włosy normalne i do 50 procent mniej białka niż włosy grube. Maternatura opracowała te produkty, aby zwiększyć odporność i siłę, poprawić jakość włosów, uzyskać pełniejsze, grubsze i bardziej elastyczne włosy.

 • Włosy normalne

  Zwykłe włosy to skarb! Wszyscy chcielibyśmy mieć takie włosy: normalne, po prostu normalne. Ale uważaj, nie trzeba wiele, aby lśniące, zdrowe włosy zamienić w puch, uschnięty krzak lub przeciwnie, w niewyraźnie zlepione sznurki. Aby uniknąć tych katastrof, musimy pilnować naszych włosów jak cennego skarbu.

 • Ochrona miejska

  Ochrona przed zanieczyszczeniami, uwalnianie skóry głowy i włosów od zanieczyszczających cząstek jest coraz bardziej niezbędna do utrzymania ich w zdrowiu. Jak? Dzięki zabiegom mogącym stworzyć natychmiastowy efekt estetyczny, tj. zdrowsze, lśniące i mocniejsze włosy, głębokie oczyszczenie skóry głowy oraz skuteczną ochronę łodygi włosa przed czynnikami zewnętrznymi.

 • Włosy proste

  Tym, którzy martwią się, że zbyt częste prostowanie zniszczy włosy, Maternatura odpowiada, że dzięki kilku niezbędnym produktom i profesjonalnym poradom, nie będziesz musiała zbyt często prostować włosów.

 • Stylizacja włosów...
 • Włosy puszące się

  Dowiedz się, jak Maternatura rozwiązała problem puszenia się włosów.

 • Włosy puszące się -...
 • Włosy falowane
 • Włosy falowane -...
 • Włosy kręcone
 • Włosy kręcone -...
 • Inne produkty

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
AIAB
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Zapach Naturalny
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

4 proste kroki, aby odbudować zniszczone włosy?

Czy to wystarczy? Tak! Zobacz naszą wspaniałą NOWOŚĆ. Innowacyjny system odbudowy włosów w 4 prostych krokach.

blog video icon

Artykuł

Całe życie źle suszysz włosy?

To, w jaki sposób traktujemy włosy po umyciu, ma ogromny wpływ na ich kondycję. Często możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że same działamy im na szkodę.

blog video icon

Artykuł

Przetłuszczające się włosy? Rozwiąż problem u podstaw!

Masz włosy z tendencją do przetłuszczania się? Twoje włosy wypadają przy zmianach sezonowych? A może męczy Cię problem przewlekłego łupieżu?

Ładowanie...