compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
 • -20%
Kubeczek menstruacyjny, kolor: Czysta Miłość, rozmiar S, Lady Cup Revolution
search
Kubeczek menstruacyjny, kolor: Czysta Miłość, rozmiar S, Lady Cup Revolution
search
Kubeczek menstruacyjny, kolor: Czysta Miłość, rozmiar S, Lady Cup Revolution
search
Kubeczek menstruacyjny, kolor: Czysta Miłość, rozmiar S, Lady Cup Revolution
search
Kubeczek menstruacyjny, kolor: Czysta Miłość, rozmiar S, Lady Cup Revolution
search

Kubeczek menstruacyjny, kolor: Pure Love, rozmiar S, Lady Cup Revolution

Odkryj nowy kubeczek Lady Cup Revolution

Lady Cup Revolution to udoskonalony model dobrze znanego i chętnie wybieranego kubeczka menstruacyjnego. Sprawi, że odtąd będziesz przechodzić każdą miesiączkę jeszcze bardziej komfortowo. 

Kubeczek jest wykonany z najwyższej klasy silikonu medycznego, który jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje alergii ani podrażnień. Nie wchłania płynów, nie wchodzi w reakcje chemiczne z ciałem, a do jego całkowicie gładkiej powierzchni nie przylegają bakterie, przez co nie powoduje zmian w naturalnym środowisku pochwy. Miseczka jest gładka i miękka w dotyku, ale jednocześnie na tyle elastyczna, że łatwo dopasowuje się do kształtu ciała i rozkłada w Tobie. W porównaniu z miękkimi kubeczkami nie ma ryzyka wycieku podczas napinania dna miednicy (na przykład w trakcie uprawiania sportu).

Lady Cup Revolution ma udoskonalony trzonek z trzema kuleczkami. Można go przyciąć na długość, która najbardziej Ci odpowiada, dostosowując w ten sposób swój Lady Cup do własnych specyficznych wymagań. Łodyżkę możesz nawet całkowicie usunąć. Użyj do tego ostrych nożyczek, jednocześnie uważając, aby nie uszkodzić kubka.

Lady Cup Revolution jest wykonany z najnowocześniejszego silikonu klasy medycznej z błyszczącą, bardzo gładką powierzchnią. Ułatwia to zakładanie i wyjmowanie miseczki w porównaniu z miseczkami o standardowej lub matowej powierzchni.

Kubeczek nie posiada wytłoczonych żadnych oznaczeń, które mogłyby utrudniać czyszczenie. Ma cztery otwory podciśnieniowe na tym samym poziomie, co pozwala na łatwe rozkładanie kubka i wykorzystanie całej jego objętości. Otwory te nie tylko zapewniają szczelność, ale także informują, kiedy należy opróżnić kubek — jeśli kubeczek jest pełny, przez otwory może bardzo powoli wyciekać krew.

Produkowany w ściśle kontrolowanych, sterylnych warunkach, otrzymał pozytywną opinię Czeskiego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Jaka jest różnica między standardowym kubeczkiem Lady Cup
a Lady Cup Revolution?

Lady Cup jest produkowany od 2007 roku i stał się jednym z najbardziej znanych i najpopularniejszych kubeczków menstruacyjnych na rynku.
Odkąd stworzyliśmy nasz kubeczek, przez cały czas słuchaliśmy i słuchamy Waszych zaleceń i sugestii, a rezultatem zebranych doświadczeń jest Lady Cup Revolution. Nowy model przejął wszystko to, co najlepsze, z oryginalnego kubeczka Lady Cup, a wprowadzone modyfikacje sprawią, że pokochasz przechodzenie menstruacji z naszym kubeczkiem menstruacyjnym jeszcze bardziej!

 • Lady Cup Revolution posiada bardziej miękki silikon, co ma jeszcze bardziej ułatwić jego użytkowanie.
 • Sześć otworków zostało zastąpionych czterema umieszczonymi na tym samym poziomie - pomaga to zachować maksymalną pojemność miseczki i sygnalizację potrzeby jej opróżnienia (powolny wyciek) po dłuższym czasie.
 • Kubeczek ma zmodyfikowany trzonek z trzema kuleczkami, który możesz przyciąć na najbardziej odpowiednią dla Ciebie długość, aby dostosować Lady Cup do Twoich potrzeb.
 • Został wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego, a jego powierzchnia jest jeszcze gładsza niż do tej pory, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie.
 • Kubeczek Lady Cup Revolution jest dostępny w nowych kolorach i wzorach bawełnianych saszetek. 

Jak stosować kubeczek menstruacyjny?

Przed pierwszym użyciem zaleca się dezynfekcję kubeczka. Do dezynfekcji wystarczy użyć wody, np. gotować kubeczek przez 5 minut. Nie zaszkodzi to jego strukturze i właściwościom. Kubeczka menstruacyjnego mogą używać kobiety w każdym wieku: zarówno młode, które jeszcze nie współżyły, jak i panie stosujące antykoncepcję czy mamy. Zalecamy zapoznanie się z ulotką dołączoną do opakowania przez użyciem.

Aplikacja

Przed aplikacją pamiętajmy o dezynfekcji kubeczka, umyciu dłoni i odprężeniu. Do aplikacji można użyć lubrykantu na bazie wody. Jest to szczególnie polecane młodym Paniom. Najlepszymi pozycjami do umieszczenia kubeczka są pozycja stojąca i siedząca. Ich wybór zależy od osobistych preferencji i budowy ciała. Wprowadzenie kubeczka menstruacyjnego do wnętrza ciała ułatwia złożenie go wzdłuż na połowę. Prawidłowa aplikacja spowoduje, że kubeczek sam ułoży się wewnątrz pochwy.

Czy kubeczek menstruacyjny jest dobrze umieszczony?

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy aplikacja została przeprowadzona prawidłowo, jest spróbowanie delikatnego obrócenia kubeczka łapiąc dolną jego część. Jeżeli miseczka menstruacyjna umieszczona jest prawidłowo, to nie będzie się obracać. Jest to zasługa mięśni pochwy, które będą ją utrzymywać w odpowiedniej pozycji i zapobiegną przeciekaniu. Umieszczony kubeczek menstruacyjny w ciele kobiety jest umiejscowiony niżej niż tampon, co nie powinno niepokoić.

Stosowanie

Kubeczek menstruacyjny Lady Cup Revolution, w zależności od rozmiaru, jest w stanie utrzymać 14,8 – 25 ml krwi menstruacyjnej. Dzięki swojej konstrukcji, sprawdza się zarówno przy aktywnym wypoczynku, jak uprawianie sportu, jak i spokojnym, np.: czytanie książek i spacerowanie. Jest idealny do codziennego użytku w czasie menstruacji, także w nocyNajlepiej opróżniać Lady Cup 2-5 razy na dobę w zależności od intensywności krwawienia, nie rzadziej niż co 8 godzin na dobę.

Wyjmowanie, opróżnianie, czyszczenie

Specjalny silikon medyczny, z którego wykonany został kubeczek, powoduje, że wystarczy do przepłukać wodą, aby był czysty. Bakterie nie są w stanie utrzymać się na jego gładkiej powierzchni. Można go także wygotować lub oczyścić w specjalnym roztworze - wybór należy do użytkowniczki.

Jak dbać o Lady Cup?

Najlepszym sposobem jest dezynfekcja kubeczka i pozostawienie go w miejscu z dostępem do powietrza, ale bez dostępu promieni UV, które z czasem mogą zmienić jego kolor. Aby to ułatwić swoim Klientkom, producent dołącza do opakowania przewiewne, stylowe, bawełniane woreczki. Dzięki nim kubeczek menstruacyjny będzie chroniony przed słońcem.

Rozmiary

Oferujemy dwa rozmiary kubeczków menstruacyjnych Lady Cup Revolution: S oraz L. W każdym przypadku uchwyt można skrócić samodzielnie uważając, aby nie uszkodzić kubeczka.

Dlaczego warto wybrać kubeczek menstruacyjny?

Bezpieczny - Nowoczesny - Prosty - Ekologiczny - Wygodny - Ekonomiczny - Higieniczny

Kubeczek menstruacyjny to nowoczesny produkt do higieny intymnej, którego można używać wielokrotnie w przeciwieństwie do podpasek i tamponów. Wprowadza się go do pochwy, gdzie po rozłożeniu się i zassaniu zbiera krew mestruacyjną. Po prostu włóż go i zapomnij o nim – nawet do 8 godzin. Następnie umyj wodą z mydłem i dokładnie opłucz, a kubeczek będzie ponownie gotowy do użycia. Zalecamy wysterylizować kubeczek na początku i na końcu miesiączki. 

Warto wiedzieć, że kubeczek menstruacyjny:

 • może zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa przez czas nawet 2 razy dłuższy niż standardowy tampon. 
 • przy odpowiedniej trosce może zachować żywotność nawet przez 5-10 lat; w związku z tym jego posiadanie jest nie tylko ekologicznym wyborem, ale także dobrą inwestycją i oszczędnością dla budżetu domowego.
 • kosztuje więcej od higienicznych produktów jednorazowych, jednak jego zakup zwraca się średnio nawet już po 4 miesiącach.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Opakowanie biodegradowalne
  TAK
 • Sylikon Medyczny
  TAK
 • ean13
  8594156999018
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Kubeczek menstruacyjny, kolor: Pure Love, rozmiar S, Lady Cup Revolution

5 osób kupiło 14 sztuk

90,39 zł
112,99 zł
Zniżka 20%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 112,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Cena jednostkowa: 90,39 zł szt
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Nowy design Lady Cup - jednego z najbardziej znanych i najpopularniejszych kubeczków menstruacyjnych dostępnych na rynku. Przejął wszystko to, co najlepsze, z oryginalnego kubeczka, a wprowadzone modyfikacje sprawią, że natychmiast go pokochasz i będziesz przechodzić każdą miesiączkę jeszcze bardziej komfortowo!  

 • Nowoczesny produkt do higieny intymnej.
 • Wykonany z najwyższej jakości silikonu medycznego. 
 • Elastyczny
 • Praktyczna łodyżka do skracania. 
 • Całkowicie gładka, błyszcząca powierzchnia. 

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...