compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Pianka do czyszczenia kuchni, o zapachu limonki i świeżych ziół, 750 ml, Ludwik Ekologiczny
search

Pianka do czyszczenia kuchni, o zapachu limonki i świeżych ziół, 750 ml, Ludwik Ekologiczny

Ludwik Ekologiczny pianka do kuchni o przyjemnym zapachu limonki i świeżych ziół. Dzięki specjalnej formule Baking Soda System, skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami, tłuszczem czy uciążliwymi przypaleniami. Pozostawia lśniącą powierzchnię.

Pianka zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego i jest w pełni biodegradowalna, a więc ulega procesowi rozkładu do substancji prostszych i nie mających negatywnego wpływu na środowisko takich jak m.in woda, dwutlenek węgla, substancje mineralne. Jej opakowanie nadaje się do recyklingu. Zastosowanie formuły Baking Soda System pozwala nam osiągnąć doskonałe rezultaty czyszczenia, efektywnie usuwając tłuszcz, przypalenia czy lepki brud. Nie zawiera także składników pochodzenia zwierzęcego.

Czyszczenie kuchni z pianką do czyszczenia Ludwik Ekologiczny jest proste i efektywne. Poręczna butelka o pojemności 750 ml zakończona jest tradycyjnym, łatwym w obsłudze spryskiwaczem. 

check.pngUnikalna Formuła - doskonałe rezultaty czyszczenia

check.pngBaking Soda System - efektywne usuwanie tłuszczu, przypaleń i lepkiego brudu

check.pngPołysk - powierzchnie czyste, lśniące i bez zarysowań

Najlepszym produktem czyszczącym jest dla nas zapewne ten, który jest najbardziej skuteczny. Ale co gdyby produkt ten równocześnie mógł spełniać rygorystyczne kryteria środowiskowe i zdrowotne, pełniąc rolę produktu ekologicznego? Taka właśnie jest pianka do czyszczenia kuchni Ludwik Ekologiczny jak i inne produkty z tej ekologicznej linii, w tym m.in. tabletki do zmywarki, płyn do mycia naczyń, płyn uniwersalny czy płyn do mycia szyb. Pianka do czyszczenia kuchni Ludwik Ekologiczny o pięknym, orzeźwiającym zapachu limonki i świeżych ziół pozbawiona jest szkodliwych substancji chemicznych takich jak borany, fosforany, mikroplastiki czy substancje działające rakotwórczo, mutagennie lub szkodliwie na rozrodczość.

W trosce o swoje środowisko, wybierając środki czystości, wybierz te ekologiczne. Zamień swój detergent do czyszczenia kuchni na ekologiczną piankę Ludwik Ekologiczny i dbaj o swój dom w zgodzie z naturą. Sprawdź również inne produkty Ludwik Ekologiczny i wybierz swój środek czystości do zadań specjalnych.

Pierpaoli Anthyllis Eco Bio płyn do higieny intymnej

Certyfikat EU Ecolabel

Pianka do czyszczenia kuchni Ludwik Ekologiczny posiada oznaczenie EU Ecolabel, które oznacza, iż produkt spełnia wysokie kryteria środowiskowe i zdrowotne. Nie wywiera negatywnego wpływu na ekosystemy. Zezwolenie na używanie oznaczenia EU Ecolabel wydawane jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Sposób użycia

Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić preparat na kilkanaście sekund, a w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. Następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię.
Właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody.

Zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. W razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.

Skład

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Phenoxyethanol, Laurylamine Dipropylenediamine, n-Butyl-1,2-benzisothiazolin-3- one

Ludwik Ekologiczny - nadajemy recepturom bezpiecznym dla środowiska skuteczną moc

Ludwik Ekologiczny to kolejny logiczny wybór. W trosce o Ciebie i środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik. Inspirujemy i zachęcamy do dbania o dom w ekologiczny sposób. Z Ludwikiem Twój dom jest czysty i bezpieczny.

OGRANICZAMY NEGATYWNE ODDZIAŁYWANIE NA ŚRODOWISKO

Wszystkie nasze receptury są oparte na surowcach, które zostały zatwierdzone przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji pod względem ekologiczności. Spełniają wysokie kryteria zdrowotne i środowiskowe. Nasze produkty nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych:

 • Fosforanów, które przyczyniają się do eutrofizacji wód i w efekcie wymierania ryb i zakwitania akwenów.
 • Boranów, które mogą być szkodliwe dla dziecka w łonie matki.
 • Substancji toksycznych, działających rakotwórczo, mutagennie oraz szkodliwie na rozrodczość.
 • Mikroplastików.

Mniejszy wpływ na środowisko osiągnęliśmy również dzięki odpowiednim instrukcjom dozowania. Zalecamy dozowanie uzależnione od stopnia zabrudzenia. 

SKUTECZNE I BEZPIECZNE

 • Nadajemy recepturom bezpiecznym dla środowiska skuteczną moc – produkt jest tak samo skuteczny jak referencyjne produkty, co zostało potwierdzone badaniami wykonanymi przez certyfikowane laboratoria zewnętrzne.
 • Kompozycje zapachowe zostały zaakceptowane przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą i spełniają bardzo wysokie kryteria zdrowotne i środowiskowe.
 • Zastosowane detergenty spełniają warunki biodegradacji określane dla produktów ekologicznych, które są bardziej rygorystyczne niż dla tradycyjnych produktów.
 • Produkty ekologiczne nie wywierają negatywnego wpływu na ekosystemy, gdyż surowce pochodzenia roślinnego oparte są na oleju palmowym pochodzącym z certyfikowanych zrównoważonych upraw (RSPO) lub na bazie substancji z innych roślin.
 • Skład produktów, w tym detergenty, został zatwierdzony przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji – niezależną, właściwą jednostkę certyfikującą w Polsce, kompetentną do przyznania europejskiego oznakowania ekologicznego EU Ecolabel.OPAKOWANIA NASZYCH PRODUKTÓW
MAJĄ MNIEJSZY WPŁYW NA ŚRODOWISKO

 • Ilość tworzywa sztucznego została ograniczona poprzez zasadę doboru opakowań.
 • Stosujemy tradycyjne spryskiwacze, ponieważ aerozole mają negatywny wpływ na środowisko.
 • Opakowania spełniają określone kryteria środowiskowe i nadają się do recyklingu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Biodegradowalny
  TAK
 • Ilość w kartonie
  6
 • EU Ecolabel
  TAK
 • ean13
  5900498026337
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Pianka do czyszczenia kuchni, o zapachu limonki i świeżych ziół, 750 ml, Ludwik Ekologiczny

85 osób kupiło 106 sztuk

13,00 zł
Cena jednostkowa: 17,29 zł litr
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Pianka do kuchni o przyjemnym zapachu limonki i świeżych ziół skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami, tłuszczem czy uciążliwymi przypaleniami. Pozostawia lśniącą powierzchnię. 

Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego i jest w pełni biodegradowalna.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...