compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Mydło potasowe, prawdziwe szare, do mycia,prania i zmywania, 100 g, Powrót do natury
search
Mydło potasowe, prawdziwe szare, do mycia, prania i zmywania, 100 g, Powrót do natury
search

Szare mydło potasowe przeznaczone jest do mycia całego ciała, włosów.

Nasze mydło potasowe powstaje według tradycyjnej receptury, w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu, z tłuszczy palmowych najwyższej jakości. Mydło potasowe jest dużo bardziej miękkie niż mydło sodowe, dlatego powinno być przechowywane w suchym miejscu.

Idealne do codziennej pielęgnacji skóry. Zawartość mydła około 75-80%. Mydło wysoko biodegradowalne. Ze 100 g szarego mydła potasowego w kawałku można otrzymać, po rozcieńczeniu z wodą, około 400-500 ml mydła w płynie. Bez zapachu.

Jak używać szarego mydła potasowego – mycie ciała i kąpiel

Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą. Inne zastosowanie produktu zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego, na jego odpowiedzialność.*

* Ze względu na przepisy dotyczące kosmetyków, nie możemy zalecać tego produktu do prania, gdyż wtedy traktowany byłyby, jako detergent i podlegałyby odrębnym regulacjom i innemu oznakowaniu etykiety. Ma to miejsce u większości producentów, których produkty często zawierają, oprócz mydła, dodatkowe składniki wspomagające pranie. Nam zależy na podkreśleniu jakości i czystości produktu wytwarzanego w naszej Mydlarni, zawierającego w swoim składzie tylko mydło. Dlatego zarejestrowany jest on, jako kosmetyk.

Skład:

Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Aqua, Glycerin, Potassium Hydroxide.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Zapach Naturalny
  TAK
 • Łagodne składniki myjące
  TAK
 • Kraj pochodzenia
  Polska
 • ean13
  5907078150772
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Naturalne szare mydło potasowe w kostce, 100 g, Powrót do natury

4219 osób kupiło 18391 sztuk

10,56 zł
Cena jednostkowa: 105,61 zł kg
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Szare mydło potasowe powstaje według tradycyjnej receptury, w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu, z tłuszczy palmowych najwyższej jakości. Mydło potasowe jest dużo bardziej miękkie niż mydło sodowe, dlatego powinno być przechowywane w suchym miejscu.

Idealne do codziennej pielęgnacji skóry. Zawartość mydła około 75-80%. Mydło wysoko biodegradowalne. Ze 100 g mydła w kawałku można otrzymać, po rozcieńczeniu z wodą, około 400-500 ml mydła w płynie. Bez zapachu.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...