compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Szare mydło potasowe

Szare mydło potasowe

Tradycyjne szare mydło to mydło potasowe. Wyróżnia je tradycyjna receptura przygotowania i prosty, krótki skład: tłuszcz roślinny, chlorek sodu oraz sole potasowe wyższych kwasów karboksylowych z dodatkiem wody i gliceryny. I to wszystko! Taki skład stanowi bazę, do której dodaje się naturalne składniki, np. oleje eteryczne. Wśród składników naturalnego szarego mydła nie znajdziecie środków barwiących, konserwantów, nasyconych kwasów tłuszczowych. Produkt ten ma wiele zastosowań. Wykorzystywany jest jako kosmetyk, środek czystości oraz środek ogrodniczy. 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Produkt Naturalny
Zapach Naturalny
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Jak zrobić domowe mydło DIY? Porady, wskazówki, przepisy

Zrobienie własnego mydła w domu może być wspaniałą przygodą, a efekty w postaci własnoręcznie ukręconego kosmetyku sprawią radość i satysfakcję. Na początku może wydawać się to prawdziwym wyzwaniem, jednak szybko nabiera się wprawy i… odwagi do własnych eksperymentów. Jak zrobić fajne mydło w domu? Opowiadamy!

blog video icon

Artykuł

MYDŁO MARSYLSKIE - czyli jakie?

Tradycyjne mydła w kostce, w tym mydło marsylskie wracają do łask. Niestety wraz ze wzrostem jego popularności, rośnie także liczba producentów - w tym też “marsylskopodobnych” podróbek. Czym wyróżniają się prawdziwe mydła marsylskie? Jakie mają właściwości? Czy ich produkcja odbywa się tylko w Marsylii?

blog video icon

Artykuł

Mydło aleppo. Właściwości, wykorzystanie, jakość i opinie

Istnieje mydło - mydło wyjątkowe: w pełni naturalne, o niebywale prostym składzie, niezmiennej od stuleci recepturze, nadal produkowane w tradycyjny sposób i w tym samym miejscu - działające na skórę nie tylko odżywczo, ale i leczniczo. Mydło Aleppo, bo o nim właśnie mowa, to niezwykły produkt o wielu zastosowaniach. Chcecie je poznać?

Ładowanie...