compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Słomki wielorazowe zero waste: stalowe, szklane, bambusowe

Słomki jedno i wielorazowe

Słomki wielorazowe to sposób na to, aby połączyć dobrą zabawę z ekologią. Zapomnij o plastikowych jednorazówkach i zastąp je dowolnym rodzajem słomki wielorazowej. Wybierać możesz spośród całej gamy rodzajów, marek i tworzyw. Jeżeli jednak chcesz nabyć produkt jednorazowy, polecamy Ci naturalne słomki jednorazowe biodegradowalne Cheeky Panda. 

Słomki wielorazowe stalowe

Są bardzo trwałe i łatwo umyjesz je w zmywarce. Jeżeli wolisz myć ręcznie, pomocny będzie specjalny czyścik. Stal nierdzwna jest materiałem bardzo wytrzymałym, trwałym, niełamliwym. Nie zmienia smaku potraw. Nie zawiera bpa. Stalowe słomki wielorazowe świetnie nadają się do napojów zimnych i ciepłych. Polecamy Wam marke Ecostrawz. Dostępne są słomki proste i zakrzywione w różnych rozmiarach i odcieniach (złote, srebrne). Bardzo praktycznym rozwiązaniem są słomki stalowe z łyżeczką, którą wykorzystasz np. do jedzenia deseru lub lodów.

Słomki wielorazowe bambusowe

Wytwarzane są z pozyskiwanych odpowiedzialnie pędow bambusowych. Można je myć w zmywarce, ale lepiej robić to ręcznie. Wtedy posłużą dłużej. Nadają się do ciepłych i zimnych napojów. Gdy się zużyją możesz wyrzucić je na kompostownik. Dostępne są w formie prostej. 

Słomki wielorazowe szklane

Wytworzone są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. To tworzywo bardzo wytrzymałe. Takie słomki mogą być używane do zimnych i ciepłych napojów. Nie zawierają BPA. Nadają się do mycia w zmywarce.

Słomki zbożowe

Wytworzone z trawy pszenicznej. Nie przemakają, nie miękną i nie zmieniają smaku napojów.

Słomki jednorazowe papierowe

Słomki jednorazowe, wytwarzane z pozyskiwanego odpowiedzialnie bambusa. Posiadają certyfikaty: Vegan, FSC. Nie zmieniają smaku napoju i nie rozpadają się w nim. Są biodegradowalne i kompostowalne. 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
FSC certyfikat
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
Producent Odpowiedzialny Społecznie
Filtruj
Ładowanie...