compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne środki do czyszczenia i prania Urlich Natürlich

Ulrich Natürlich

Wyłącznym dystrybutorem marki Ulrich Natürlich jest Eko-Dystrybutor.PL.
We wszelkich sprawach związanych z marką Ulrich Natürlich prosimy o kontakt z naszą firmą. 


Ulrich Natürlich to ekologiczne środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Wyprodukowane z najbardziej wartościowych surowców.

Produkty Ulrich Natürlich są produkowane z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.

Są nieszkodliwe dla środowiska, gdyż rozkładają się biologicznie. Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie modyfikowane.

Opakowania są wykonane z polietylenu i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Firma Ulrich Natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, a wysokiej jakości skład produktów jest dobrze udokumentowany.

Produkty Ulrich Natürlich można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskamy rożne zapachy oraz dodatkowo wzmocnione działanie.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Zapach Naturalny
BEZ ZAPACHU
Filtruj
Ładowanie...