compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Beba

Beba

Wyłącznym dystrybutorem marki Beba jest Eko-Dystrybutor.PL.
We wszelkich sprawach związanych z marką Beba prosimy o kontakt z naszą firmą.


Beba to włoski producent pochodzący z Toskanii, a właściwie z Livorno. Od piętnastu lat działają w dziedzinie kosmetyków i bio-wellness, tworząc specjalne linie wysokiej jakości produktów biologicznych o wysokiej wydajności. Najbardziej rozpoznawalne przez naszych klientów są naturalne preparaty i akcesoria do ochrony przed insektami, zwłaszcza komarami (zobacz bransoletkę zapachową odstraszającą owady). 

Produkty marki Beba to:
● Naturalność: wszystkie składniki są naturalne, a skłąd na etykiecie (inci) jest tego dowodem. Produkty składają się z preparatów i wybranych surowców, zawsze świeżych, prawdziwych i nigdy nie liofilizowanych.
● Certyfikaty: produkty posiadają certyfikat BIO z QCertificazioni (AIAB), co czyni je gwarancją bezpieczeństwa dla tych, którzy kupują.
● Brak szkodliwych środków chemicznych: chemiczne środki powierzchniowo czynne, sztuczne zapachy i inne podejrzewane o szkodliwość dla człowieka składniki nie są w nich używane.
● Produkty włoskie: produkty składają się z najlepszych surowców na świecie, wybranych z najwyższym szacunkiem dla natury i zgodnie z tradycją; Przetwarzanie i produkcja odbywa się całkowicie we Włoszech.
● Szacunek: minimalizujemy wpływ naszych działań na ekosystem, korzystamy z najbardziej przyjaznych dla środowiska opakowań i wybieramy metody pracy, które szanują godność człowieka.

Misja firmy (cytat ze strony producenta):

Naszą misją jest szerzenie dobrego samopoczucia, harmonii i piękna na świecie. Wierzymy w naturę, w wartość tradycji, jak i w wartość innowacji.
Tworzymy produkty, łącząc przepisy i naturalne środki, znane od czasów starożytnych, z nowymi odkryciami, w celu optymalizacji zasobów biodostępności. Jakość i wartości, które nas inspirują, mają głębokie korzenie i wyrażają się w sposobie działania, wyboru i działania.
Nasza idea dobrego samopoczucia to spójność i harmonia między naszymi zasadami a naszym codziennym zachowaniem, aby żyć pełnią życia.
Promujemy zdrowie i opiekę w naturalny sposób, wspieramy eubiotyki, naukę uprawy roślin i wydobywania ich składników aktywnych, z poszanowaniem natury organicznej.
Okazujemy miłość w tym, co robimy każdego dnia, a to oznacza dla nas przebudzenie życia, kultywowanie go, dbanie o to i rozwijanie tego, co jest w nas i wokół nas. Dbamy o ludzi i wszystkie inne żywe stworzenia, bez barier i uprzedzeń, i chcemy ustanowić prawdziwe i trwałe relacje z naszymi pracownikami i klientami. Nasz głęboki duch odpowiedzialności i rzemiosła prowadzi nas we wszystkich procesach, zarówno intelektualnych, jak i produkcyjnych, w ciągłym poszukiwaniu doskonałości, w celu poprawy życia ludzi i poszanowania środowiska, które nas gości.
Codziennie kierujemy nasze zaangażowanie w poszukiwaniu nowych surowców, związków i preparatów, certyfikowanych i zrównoważonych.
Minimalizujemy wpływ naszych działań i wybieramy sposoby pracy, które szanują godność człowieka.


Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
AIAB
Produkt Naturalny
Zapach Naturalny
Filtruj
Ładowanie...