compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Henny Indus Valley - Nowość!

Henny Indus Valley - Nowość!

Indus Valley to producent w 100% ekologicznych i wegańskich:

Wysoka jakość produktów firmy oraz jej poszanowanie dla środowiska naturalnego sprawiły, że produkty Indus Valley otrzymały jeden z najwyżej cenionych i najtrudniejszych do zdobycia certyfikatów eko - ECOCERT. Również USDA, czyli Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, docenił starania firmy i odznaczył swoim certyfikatem USDA Organic.

Certyfikowana henna to bardzo skuteczny, bazujący na naturalnych składnikach, produkt. Henna świetnie pokrywa włosy kolorem, nie zawiera amoniaku i nie niszczy włosów. Zioła, które wykorzystuje się do tworzenia naturalnych farb do włosów Indus Valley uprawiane są w czystym, nieskażonym środowisku Doliny Indusu - to przewaga nad innymi niecertyfikowanymi farbami na bazie ziół i henny, które mogą zawierać metale ciężkie i pestycydy. Są przetestowane dermatologicznie i łagodne dla skóry głowy. Z powodzeniem mogą stosować je kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Produkty Indus Valley są są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wyłącznym dystrybutorem marki Indus Valley jest Eko-Dystrybutor.PL. We wszelkich sprawach związanych z marką Indus Valley prosimy o kontakt z naszą firmą. 

 • Żelowe farby do włosów

  Żelowe farby Indus Valley to skuteczność i niezwykły naturalny zapach, które dają niesamowitą jakość koloryzacji i pomarańczowy relaks w jednym! Formuła farby żelowek zawiera ponad 90% składników roślinnych i naturalnych, wśród których znajdują się wyciągi ziołowe, olejki roślinne oraz miód, znane ze swojego działania odżywczego i rewitalizującego. Dzięki nim farba nadaje włosom nowy wygląd, bez PPD, amoniaku i baru.

 • Proszki ziołowe - surowce

  Wspaniałe surowce kosmetyczne o bardzo szerokim zastosowaniu. Ich najważniejszą cechą jest wysoka jakość i pochodzenie. Zbierane w dolinie Indus Valley są krystalicznzie czyste. Większość z nich jest certyfikowana EcoCert oraz USDA. 

 • Dezodoranty w sztyfcie
 • Oleje
 • Orzechy piorące
 • DIY - przepisy...
 • Olejki eteryczne

  Naturalne olejki eteryczne to wykorzystywane w aromaterapii, kosmetyce i celach leczniczych, skoncentrowane ekstrakty roślinne. Olejki eteryczne są pozyskiwane z roślin metodą destylacji, która wydobywa z roślin ich zdrowotne właściwości.

  Korzyści zdrowotne stosowania olejków eterycznych

  Naturalne olejki eteryczne mają udowodniony wpływ na samopoczucie, mogą przyczynić się do poprawy jakości snu czy też redukcji stresu. Olejki eteryczne pochodzące z naszej oferty są bogate w witaminy i składniki aktywne, które wspomagają zdrowy tryb życia.

  Jak stosować olejki eteryczne?

  Możesz użyć specjalnych dyfuzorów, które za pomocą ultradźwięków lub ciepła rozprowadzają olejki eteryczne w powietrzu.

  • Dyfuzory ultradźwiękowe działają na zasadzie wibracji, które uwalniają olejki eteryczne w formie mgiełki poprzez rozpadanie olejku eterycznego na cząsteczki.
  • Dyfuzory ciepła rozprowadzają aromat po pomieszczeniu poprzez podgrzanie olejku eterycznego do wysokiej temperatury. Uwalniają intensywny zapach olejków eterycznych w krótszym czasie niż dyfuzory ultradźwiękowe, ale nie wpływają na wilgotność powietrza.

  Olejki eteryczne można również stosować do masażu lub jako dodatek do kąpieli.

  1. Jako składnik olejku do masażu - wystarczy, że połączysz dowolny olej zimnotłoczony z kilkoma kroplami olejku eterycznego. W tym celu nada się w szczególności:

  olejek lawendowy

  olejek bergamotowy

  olejek z trawy cytrynowej

  olejek eukaliptusowy

  olejek szałwiowy

  2. Jako dodatek do kąpieli - wlej do ciepłej wody kilka do kilkunastu kropel ulubionego olejku eterycznego. W ten sposób bierz kąpiel przez 10 do 30 minut. Możesz użyć olejków znanych ze swoich właściwości aromaterapeutycznych:

  olejek pomarańczowy

  olejek rozmarynowy

  olejek z drzewa herbacianego

  olejek rumiankowy

  olejek cytrynowy

  Na co uważać podczas stosowania olejków eterycznych?

  Olejki eteryczne są silnie skoncentrowane, dlatego należy zachować ostrożność i używać ich zgodnie z zaleceniami.

 • Pielęgnacja skóry

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
USDA ORGANIC
India Bio Natural
Biodegradowalny
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Halal
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Łagodne składniki myjące
Filtruj
Ładowanie...