Henny Indus Valley - Nowość!

Katalog

Producent
EcoCert
Biodegradowalny
USDA ORGANIC
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Halal
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Łagodne składniki myjące
India Bio Natural
Testowany dermatologicznie
Odpowiednie dla wegan

Henny Indus Valley - Nowość! 

Indus Valley to producent w 100% ekologicznych i wegańskich:

Wysoka jakość produktów firmy oraz jej poszanowanie dla środowiska naturalnego sprawiły, że produkty Indus Valley otrzymały jeden z najwyżej cenionych i najtrudniejszych do zdobycia certyfikatów eko - ECOCERT. Również USDA, czyli Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, docenił starania firmy i odznaczył swoim certyfikatem USDA Organic.

Certyfikowana henna to bardzo skuteczny, bazujący na naturalnych składnikach, produkt. Henna świetnie pokrywa włosy kolorem, nie zawiera amoniaku i nie niszczy włosów. Zioła, które wykorzystuje się do tworzenia naturalnych farb do włosów Indus Valley uprawiane są w czystym, nieskażonym środowisku Doliny Indusu - to przewaga nad innymi niecertyfikowanymi farbami na bazie ziół i henny, które mogą zawierać metale ciężkie i pestycydy. Są przetestowane dermatologicznie i łagodne dla skóry głowy. Z powodzeniem mogą stosować je kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Produkty Indus Valley są są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wyłącznym dystrybutorem marki Indus Valley jest Eko-Dystrybutor.PL. We wszelkich sprawach związanych z marką Indus Valley prosimy o kontakt z naszą firmą. 

Wszystkie produkty z oferty