compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Henny Indus Valley - Nowość!

Henny Indus Valley - Nowość!

Indus Valley to producent w 100% ekologicznych i wegańskich:

Wysoka jakość produktów firmy oraz jej poszanowanie dla środowiska naturalnego sprawiły, że produkty Indus Valley otrzymały jeden z najwyżej cenionych i najtrudniejszych do zdobycia certyfikatów eko - ECOCERT. Również USDA, czyli Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, docenił starania firmy i odznaczył swoim certyfikatem USDA Organic.

Certyfikowana henna to bardzo skuteczny, bazujący na naturalnych składnikach, produkt. Henna świetnie pokrywa włosy kolorem, nie zawiera amoniaku i nie niszczy włosów. Zioła, które wykorzystuje się do tworzenia naturalnych farb do włosów Indus Valley uprawiane są w czystym, nieskażonym środowisku Doliny Indusu - to przewaga nad innymi niecertyfikowanymi farbami na bazie ziół i henny, które mogą zawierać metale ciężkie i pestycydy. Są przetestowane dermatologicznie i łagodne dla skóry głowy. Z powodzeniem mogą stosować je kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Produkty Indus Valley są są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wyłącznym dystrybutorem marki Indus Valley jest Eko-Dystrybutor.PL. We wszelkich sprawach związanych z marką Indus Valley prosimy o kontakt z naszą firmą. 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
EcoCert
USDA ORGANIC
India Bio Natural
Biodegradowalny
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Halal
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
BEZ ZAPACHU
Łagodne składniki myjące
Filtruj
Ładowanie...