compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Naturalny OLEJEK Z TRAWY CYTRYNOWEJ - Avicenna, 7ml
search
Naturalny OLEJEK Z TRAWY CYTRYNOWEJ - Avicenna, 7ml
search

Naturalny OLEJEK Z TRAWY CYTRYNOWEJ - Avicenna, 7ml

Jest często wykorzystywany w aromaterapii. Wykazuje bowiem działania antyseptyczne, bakteriobójcze, przeciwgrzybiczne, działa tonująco, stymulująco na cały organizm. Wspomaga leczenie chorób z wysoką gorączką. Łagodzi bóle głowy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

W kosmetyce wykorzystywany jest w antycellulitowych preparatach do masażu ze względu na swe właściwości ujędrniające i wzmacniając tkankę łączną. Masaż z zastosowaniem olejku lemongrasowego wzmocni układ odpornościowy, działa przeciwreumatycznie, przeciwtrądzikowo i przeciwzapalnie.

Inne właściwości: 

Oprócz powyższych właściwości wspomnień należy także tą: oodstrasza owady, w tym komary! 

Więcej o olejkach eterycznych Avicenna

 Oryginalne naturalne olejki eteryczne oferowane przez Avicenna-Oil®są czyste i bez jakichkolwiek domieszek - NIE ROZCIEŃCZANE. Jakość naszych wyrobów jest gwarantowana wysokim reżimem technologicznym procesu ich wytwarzania. Specjalizujemy się w leczniczych olejkach eterycznych. Nasze olejki eteryczne posiadają Świadectwa Dopuszczenia do Obrotu Instytutu Leków w Warszawie - certyfikaty kwalifikujące je do ziołowych środków farmaceutycznych. Nasze olejki zostały przebadane dermatologicznie, spełniają warunki IFRA i zostały zgłoszone do rejestru kosmetyków Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, mają Świadectwa Dopuszczenia do obrotu Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.  

          Tematyką olejków eterycznych zajmujemy się od 1991 roku i jesteśmy w Polsce prekursorem w propagowaniu terapeutycznego działania naturalnych olejków eterycznych. Jesteśmy zrzeszeni w międzynarodowej organizacji skupiającej największych na świecie producentów olejków eterycznych IFEAT(International Federation of Essential Oils and Aroma Trades) i spełniamy jej standardy. Wdrożyliśmy też system zapewnienia jakości ISO 9001:2008
          Obecnie nasza firma uzyskała zezwolenie GIF (Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego) na wytwarzanie olejków eterycznych oraz miedzynarodowy certyfikat GMP (Good Manufacturing Practise) dla przemysłu farmaceutycznego.
.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
907
Nowy
  • ean13
    5905360001290
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Naturalny OLEJEK Z TRAWY CYTRYNOWEJ - Avicenna, 7ml

2943 osób kupiło 4092 sztuk

8,61 zł
Cena jednostkowa: 1 229,99 zł litr
Zadaj pytanie Zadaj pytanie

Naturalny OLEJEK Z TRAWY CYTRYNOWEJ - Avicenna, 7ml 

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!
Ładowanie...