compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
podpaski i tampony z bawełny organicznej

Vivicot Be Natural

Wyłącznym dystrybutorem marki Vivicot Be Natural jest Eko-Dystrybutor.PL.
We wszelkich sprawach związanych z marką Vivicot Be Natural  prosimy o kontakt z naszą firmą. 


O marce Vivicot Be Natural

Marka Vivicot Be Natural to linia hipoalergicznych bawełnianych podpasek, wkładek i tamponów

Produkty wykonane są w 100 % z bawełny organicznej. Szczególna budowa włókien bawełny zapewnia wysoką higroskopijność i umożliwia natychmiastowe wchłanianie cieczy, a zatem szybką eliminację ciepła. Zapewnia przyjemne uczucie świeżości. Podpaski wykonane z bawełny są hipoalergiczne, w kontakcie  ze skórą nie powodują alergii, podrażnień i kontaktowego zapalenia skóry. 

Produkcja podpasek i tamponów odbywa się zgodnie z przepisami chroniącymi środowisko, a certyfikowane surowce organiczne pochodzą z terenów, które nie zostały poddane działaniu herbicydów lub dodatków chemicznych. Produkty na poszczególnych etapach produkcji nie jest zostały wybielone przy użyciu chloru.

Cechy podpasek i tamponów Vivicot Be Natural:

-  organiczne,
-  ultracienkie,
-  hipoalergiczne.

Certyfikaty:


O firmie Sanicot

Firma SANICOT powstała we Włoszech w roku 2003,  zbudowana na doświadczeniach dużej przedsiębiorczej grupy Prato, będącej liderem w produkcji i handlu włókien bawełnianych.

Misja firmy:

Począwszy od opakowań kartonowych, poprzez użycie bawełny bez dodatków chloru, substancji chemicznych i syntetycznych perfum, firma SANICOT realizuje swoją misję adresowaną do klientów zainteresowanych produktami hipoalergicznymi, naturalnymi, organicznymi, ekologicznymi, jak również biodegradowalnymi.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Filtruj
Ładowanie...