compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Savonnerie de la Licorne

Savonnerie de la Licorne

Wyłącznym dystrybutorem marki Savonnerie de la Licorne jest Eko-Dystrybutor.PL.
We wszelkich sprawach związanych z marką Savonnerie de la Licorne prosimy o kontakt z naszą firmą.


Savonnerie de la Licorne - Członek Stowarzyszenia producentów mydeł w Marsylii.

WIEDZA O TRADYCYJNYCH TECHNIKACH

Pierre Bruna był pierwszym producentem mydła w rodzinie. Dziś, ponad sto lat później, Serge Bruna, mistrz mydła w Marsylii i jego żona Laurence kontynuują rodzinną tradycję produkcji mydła w jednym z historycznych magazynów. Używają tych samych maszyn, które ponad sto lat temu użył pierwszy „savonnier” z rodziny. Wytwarzają szeroką gamę produktów z mydła marsylskiego, z których korzysta wielu klientów na całym świecie.

Mydła Savonnerie de la Licorne produkowane są w 100% z czystych olejów roślinnych. Proces produkcji polega na przepuszczaniu surowego mydła przez wałki granitowe, aby nadać mu bardzo delikatną strukturę. Następnie za pomocą miksera dodaje się składniki takie jak miód, olejki eteryczne, lawenda, róża i kwiat pomarańczy. Na koniec pachnące, kolorowe mydło jest tłoczone i formowane w różne kształty - często zgodnie ze specjalnymi życzeniami klienta.

Obecnie Savonnerie de la Licorne sprzedaje szeroką gamę wysokiej jakości mydeł, które są wysyłane na cały świat i doceniane przez lojalną międzynarodową bazę klientów.


Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Zapach Naturalny
Filtruj
Ładowanie...