Soft Moon - Only for women

Katalog

Producent
Oeko-Tex Standard

Soft Moon - Only for women 

Jesteśmy producentem marki Soft Moon.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów, zamówień oraz dystrybucji. Zapraszamy do kontaktu: biuro@eko-dystrybutor.pl.


Soft Moon to najwyższej jakości podpaski wielorazowe, wkładki higieniczne, laktacyjne i akcesoria dla kobiet.

To marka stworzona specjalnie dla kobiet. Powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzenia największego w Polsce sklepu z podpaskami, wkładkami i pieluchami wielorazowymi oraz kubeczkami menstruacyjnymi.

Wierzymy, że będziemy naszymi produktami wspierać kobiety w ważnych dla nich dniach: połogu, laktacji, miesiączki i zawsze wtedy, kiedy będą tego potrzebować.
Bo każda z nas jest boginią.
Każda z nas jest wyjątkowa.


 • Kolekcja 2019
  Kolekcja 2019
 • Kolekcja 2018
  Kolekcja 2018
 • Kolekcja 2021
  Kolekcja 2021

  Ultra Comfort - super cienka podpaska charakteryzująca się dużą chłonnością równocześnie będąc bardzo komfortową podpaską. Ponadto podpaska posiada dodatkowe przeszycia na środku co ma za zadanie przyspieszyć wchłanianie do warstwy chłonnej. Kolejne przeszycia przy skrzydełkach są swojego rodzaju zaworem bezpieczeństwa, który dodatkowo chroni bieliznę przed niechcianymi przeciekami.

  Zanim produkt zostanie udostępniony nowym użytkowniczkom jest on testowany na grupie pań, które informują nas o swoich odczuciach.

Wszystkie produkty z oferty