Apeiron

Katalog

Vegan
Opakowanie biodegradowalne
Biodegradowalny
Cosmos Natural
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Gluten Free
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Cosmos Organic
Przebadany na skórze wrażliwej
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
BDIH
Testowany dermatologicznie
Odpowiednie dla wegan

Apeiron 

Wyłącznym dystrybutorem marki Apeiron jest Eko-Dystrybutor.PL.
We wszelkich sprawach związanych z marką Apeiron prosimy o kontakt z naszą firmą. 

Apeiron pochodzi z języka greckiego i oznacza “nieograniczony”

Bycie nieograniczonymi w naszych działaniach, myślach i uniwersalności – tej idei producent poświęca się już od ponad dziesięciu lat.

Sekret naszych kosmetyków nie leży w mnogości składników, ale w starannym doborze i łączeniu wysokiej jakości komponentów ziołowych. Łatwo jest przesadzić z pielęgnacją skóry. Dlatego używamy tylko tylu składników, ile jest konieczne do uzyskania najlepszego możliwego efektu bez narażania skóry na niepożądane działania.

Mniej znaczy więcej – sprawdza się to również w odniesieniu do zapachów. Zapach naszych kosmetyków jest łagodny, subtelny i zmysłowy. Używamy wyłącznie naturalnych olejków eterycznych i kompozycji zapachowych.Uważne wybory – dla Twojego zdrowia

Produkty tworzone przez Apeiron są certyfikowane, łagodne dla skóry, o ochronnych recepturach ze starannie wybranych składników dla naturalnej równowagi ciała. Producent unika zbędnego obciążenia i podrażnienia skóry. Apeiron używa nieprzetworzonych składników o doskonałej jakości, pamiętając zawsze o aspekcie trwałości. Najwyższej jakości zarządzanie gwarantuje wysoka efektywność i tolerancję.

Wszystkie produkty z oferty

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie