compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
uniwersalny kubeczek menstruacyjny - miseczka menstruacyjna

Merula - uniwersalny kubeczek menstruacyjny

Wyłącznym dystrybutorem marki Merula jest Eko-Dystrybutor.PL.
We wszelkich sprawach związanych z marką Merula prosimy o kontakt z naszą firmą. 


Merula to niemiecki producent uniwersalnych kubeczków menstruacyjnych oraz akcesoriów pomocnych w używaniu kubeczków i utrzymaniu ich w czystości.
 

Kubeczek Merula jest wykonany w 100% z silikonu medycznego, co zapewnia bezpieczeństwo stosowania. Ma okrągły kształt, sztywniejszą górną krawędź oraz cienką i elastyczną miseczkę. 
Może być stosowany zarówno przy słabych, jak i silnych mięśniach miednicy. Zawsze pozostaje tam, gdzie powinien.
Może pozostawać w stanie zwiniętym i nie musi się całkowicie otwierać, dlatego nawet silne mięśnie miednicy nie odkształcają go. Jest odpowiedzią na poszukiwania kubeczka, który pasowałby do jak największej liczby kobiet. To eliminuje potrzebę długich pomiarów i porad.


 • Merula Cup one-size

  Uniwersalny kubeczek menstruacyjny. Jest odpowiedzią na poszukiwania kubeczka, który pasowałby do możliwie jak największej liczby kobiet. To eliminuje potrzebę długich pomiarów i porad.

  Ma okrągły kształt, sztywniejszą górną krawędź oraz cienką i elastyczną miseczkę. Posiada elastyczną, trzyczęściową łodyżkę, którą można skrócić, aby dostosować kubeczek do indywidualnej budowy ciała.

  Jest wykonany w 100% z silikonu medycznego, produkowany w Niemczech.

 • Merula Cup XL

  Bardzo pojemny kubeczek menstruacyjny. 
  Oferuje pojemność 50 ml, czyli 12 ml więcej niż model Merula Cup one-size. Mieści w przybliżeniu aż 3 z największych komercyjnych tamponów. Jest niezastąpiony w przypadku intensywnego, ciężkiego krwawienia.

  Odpowiedni dla kobiet ze średnim i wysokim ułożeniem szyjki macicy, niezależnie od siły mięśni miednicy. Posiada elastyczną, dwuczęściową łodyżkę, którą można skrócić, aby dostosować kubeczek do indywidualnej budowy ciała.

  Kubeczek Merula Cup XL jest wykonany w 100% z silikonu medycznego i wyprodukowany w Niemczech.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
Sylikon Medyczny
Filtruj
Ładowanie...