compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz temat
Jak pomóc zmęczonej, suchej i szarej skórze w 10 minut?
blog article icon

Jak pomóc zmęczonej, suchej i szarej skórze w 10 minut?

Poradnik

Aby dobrze zaopiekować się swoją cerą powinniśmy stosować odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, używać dobrane do rodzaju skóry produkty. Jednak maseczka SHINE BRIGHT od Oolution jest w stanie pomóc każdej skórze w zaledwie 10 minut!

Po pierwsze, rozświetlenie cery!

Od razu po zastosowaniu zobaczysz efekt, skóra stanie się po prostu piękniejsza. Zniknie szarość i zmęczenie. Dzięki olejowi buriti oraz ekstraktom (np.z liści baobabu czy marchewki) twoja twarz nabierze blasku.

Po drugie, nawilżenie skóry.

Odpowiednie nawilżenie jest niezwykle ważne. Skóra wystawiona na różne czynniki atmosferyczne wymaga troski i dbałości. Dlatego warto raz w tygodniu dodać do swojej rutynowej pielęgnacji zastosowanie maseczki. Dzięki składnikom takim jak olej krokoszowy, ekstrakt z miąższu baobabu czy olej z orzechów brazylijskich uzyskasz bardzo dobre nawilżenie skóry. Od razu po zastosowaniu czuć różnicę. Twarz staje się miękka i delikatna.

Po trzecie, odtruwanie skóry.

Zanieczyszczenie środowiska, spaliny, pyłki… Wszystko to wpływa na zanieczyszczenie i zatrucie naszej skóry. Sfermentowany ekstrakt z granatu, biała glinka, ekstrakt łopianu i jeszcze wiele innych obecnych w maseczce odpowiadają za działanie odtruwające. Dzięki nim twoja skóra wróci do równowagi a ty poczujesz znaczną różnicę.

Po czwarte, koniec ze zmęczeniem!

Z pewnością na koniec dnia, czy pracowitego tygodnia czujesz się zmęczona. Tak samo czuje się twoja twarz. Pamiętaj o tym, że to właśnie twarz oraz dłonie wystawione są cały czas na działanie warunków atmosferycznych i innych czynników zewnętrznych. Raz w tygodniu dzięki składnikom takim jak olej z dzikiej róży, ekstrakt z rokitnika czy ekstrakt z chlorelli zapewnisz swojej skórze odpoczynek oraz regenerację i usuniesz z niej zmęczenie. To naprawdę działa!

Na koniec, przeciwutleniacze.

Działanie antyoksydacyjne jest ważne dla kondycji naszej skóry. Dzięki przeciwutleniaczom nasza skóra wolniej się starzeje, szybciej się regeneruje i jest mniej podatna na stany zapalne. Warto raz w tygodniu pomóc skórze i dostarczyć jej składników takich jak np. ekstrakt ze spiruliny, ekstrakt z żeń-szenia, olej z orzecha włoskiego. To właśnie one (jak i wiele innych obecnych w maseczce) dbają o młodość twojej skóry. Maseczka Shine Bright zawiera ponad 60 olejów roślinnych oraz ekstraktów! Dzięki temu działa wszechstronnie na twoją skórę.

Maseczkę wystarczy stosować raz w tygodniu. Nakłada się ją na suchą, oczyszczoną skórę. Po 10 minutach należy ją spłukać. Efekt zobaczysz i poczujesz od razu!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Ładowanie...