compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz temat
Jak używać podpasek wielorazowych
blog article icon

Jak używać podpasek wielorazowych

Poradnik

Używanie podpasek z materiału jest bardzo proste. W odróżnieniu od podpasek jednorazowych, podpaski wielorazowe nie mają od spodu warstwy kleju, przy bieliźnie utrzymują się za pomocą napek

Jak używać podpasek wielorazowych?

Używanie podpasek z materiału jest bardzo proste. W odróżnieniu od podpasek jednorazowych, podpaski wielorazowe nie mają od spodu warstwy kleju, przy bieliźnie utrzymują się za pomocą napek. Poniżej przedstawiamy używanie podpasek wielorazowych krok po kroku.

1. Przed pierwszym użyciem nowe podpaski należy wyprać i wysuszyć.

2. Podpaskę wielorazową kładzie się na bieliźnie i zapina się skrzydełka podpaski pod bielizną. Tutaj możesz zobaczyć film, pokazujący jak założyć podpaskę wielorazową >>

3. Kiedy podpaska jest już brudna, należy wymienić ją na nową. Brudną podpaskę opłukuje się pod bieżącą wodą i wkłada do pojemniczka z zimną wodą, aby podpaska dobrze się odmoczyła.

4. Wodę w pojemniczku należy wymieniać co najmniej raz dziennie.

5. Gdy podpaski wielorazowe nie zabarwiają już wody na czerwono, należy wyprać je w pralce. Warto dodać 1 łyżkę Nappy Fresh - antybakteryjnego dodatku do proszku.

Podpaski wielorazowe czyli podpaski z materiału, to zdrowa i ekonomiczna alternatywa dla podpasek jednorazowychPodpaski ekologiczne z materiału są miękkie, bardzo chłonne, a co najważniejsze: wolne od szkodliwych substancji chemicznych.

 

 

Małgorzata Jackowska - Poloch

Jestem pasjonatką zdrowych, ekologicznych i ekonomicznych produktów. Każdego dnia testuję na sobie nowe produkty. Z wykształcenia filolog angielski i polski.

Jest niekwestionowaną profesjonalistką w doborze kubeczków menstruacyjnych. Od wielu lat doradza kobietom jaki rozmiar i typ kubeczka menstruacyjnego dobrać.

Ponadto jest ekspertem w pieluszkach wielorazowych, podpaskach wielorazowych i ekologicznych środkach czystości. Szczególnie poleca kule piorące lub surowce do własnych proszków do prania.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Ładowanie...