compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz temat
TRZECIA EDYCJA AKCJI: NIE WYRZUCAJ OPAKOWAŃ PO PREZENTACH – WYŚLIJ JE DO BETTERLAND!
blog article icon

TRZECIA EDYCJA AKCJI: NIE WYRZUCAJ OPAKOWAŃ PO PREZENTACH – WYŚLIJ JE DO BETTERLAND!

Poradnik

To już trzecia edycja akcji skierowanej do klientów BetterLand. Hasło: „Nie wyrzucaj opakowań po prezentach – wyślij je do BetterLand!”, która ponownie ma zachęcić do przysłania nam wyjątkowej paczki świątecznej. Wyjątkowej, bo składającej się z samych opakowań, które będziemy mogli wykorzystać ponownie.

Skrót dla niemających czasu

  • Możesz nam odesłać od 8 do 30 kg opakowań po prezentach, na nasz koszt.
  • Wyślij e-mail z numerem zamówienia z grudnia 2017 r. lub stycznia 2018 r., z adresem, na który mamy wysłać kuriera.
  • Kuriera wysyłamy między 24 grudnia 2017 r. a 31 stycznia 2018 r.
  • Nie jesteś naszym klientem? Koszt wysyłki to 9 zł, chyba że uzbierasz 20 kg, wtedy nic nie płacisz!

Nie wyrzucaj opakowań po prezentach

Nasza akcja to przejaw filozofii firmy BetterLand, aby oszczędzać środowisko na każdy możliwy sposób. Dbamy o to, aby wszystkie opakowania wykorzystywane do wysyłki zamówień pochodziły z odzysku.

W 2017 roku wprowadziliśmy dodatkową możliwość dla klientów oznaczania zamówienia „Opakowanie zero waste”. Taka przesyłka jest pakowana z mniejszą ilością wypełniaczy i dodatkowych materiałów zabezpieczających, nie zawiera też ulotek, próbek czy innych materiałów promocyjnych.

Mamy nadzieję, że zachęcimy inne firmy zajmujące się sprzedażą wysyłkową do skorzystania z naszego doświadczenia. Wierzymy, że nadchodzący rok 2018 będzie pod znakiem zero waste: minimalizowania zużycia i wielokrotnego wykorzystywania surowców i opakowań, aby jak najmniej obciążać naszą planetę eksploatacją jej zasobów.

Akcja „Nie wyrzucaj opakowań po prezentach – wyślij je do BetterLand!” jest skierowana do naszych klientów, którzy zrobią zakupy w grudniu 2017 roku i styczniu 2018 roku – w swoich zamówieniach otrzymają kod upoważniający do zamówienia kuriera odbierającego przesyłkę.

Zasady

  • Co zbieramy: czyste kartony, torby prezentowe, papiery pakowe i prezentowe, folie bąbelkowe, wypełnienia, gąbki, szpule po taśmach, 0,9–1,0 l słoiki.
  • Czas odbioru przez kuriera: od 24 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku.
  • Bezpłatny odbiór: paczki od 8 do 30 kg, długość najdłuższego boku maksymalnie 1,5 m, suma pozostałych nie może przekroczyć 2,5 m.
  • Jak zamówić kuriera: napisz na adres biuro@drogeria-ekologiczna.pl i podaj numer zamówienia z okresu grudzień 2017 r. – styczeń 2018 r.
  • Nie jesteś naszym klientem? Możesz zamówić naszego kuriera za 9 zł lub wysłać nam 20 kg opakowań za darmo.
  • Adres do wysyłki: BetterLand, Boczna 16, 64-115 Wilkowice, koniecznie z dopiskiem: Opakowania za przesyłkę!


Wydarzenie na Facebooku – dołącz!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Ładowanie...