compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Peelingi do ciała

Peelingi do ciała

Naturalny peeling to niezbędny zabieg, który pomaga eliminować martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie i wspomaga przyswajanie substancji odżywczych przez skórę. Jeżeli chcesz mieć skórę dobrze natłuszczoną, wygładzoną i jędrną stosuj peelingi lub scruby (działające bardziej intensywnie niż peeelingi). 

W naszej drogerii znajdziesz naturalne peelingi od uznanych producentów kosmetyków naturalnych i ekologicznych: Vianek, Essent, Nova, Najel, Cztery Szpaki

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Cosmos Natural
EcoCert
ICEA
Natrue
Vegan
Fair Trade
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Gluten Free
Eco Garantie
Halal
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Naturalne opryski na mszyce: szare mydło potasowe

Mszyce - zmora ogrodniczek i ogrodników, pojawiają się na różach, na pomidorach, a także na innych roślinach, które zaatakowane przez te owady mogą nawet uschnąć. Jakich naturalnych środków możemy użyć w ogrodzie, żeby zapobiec pladze mszyc? Rozwiązaniem jest naturalny oprysk z mydła potasowego!

blog video icon

Artykuł

Skóra z AZS: fakty o pielęgnacji i polecane kosmetyki

Atopowe zapalenie skóry (AZS) to dolegliwość, której przyczyny i sposoby jej leczenia wciąż poznajemy. Objawy pojawiają się zwykle bardzo wcześnie - już u noworodków. Młodzi rodzice stają wówczas przed dużym wyzwaniem: zadbać o skórę dziecka, aby przynieść mu ulgę. AZS jest jednak chorobą przewlekłą, której objawy mogą się cofać na wiele lat i wrócić na przykład w okresie dojrzewania albo już w zupełnie dorosłym życiu. Jak dbać o skórę z AZS?

Ładowanie...