Blog search

Kubeczek menstruacyjny na YouTube

Kubeczek menstruacyjny na YouTube

Kubeczki menstruacyjne są coraz popularniejsze. Wskazują na to między innymi filmiki YouTube, które ogląda coraz więcej kobiet i wypowiadają się o nich bardzo dobrze. Znaleźliśmy w sieci filmik w języku angielskim o kubeczku menstruacyjnym Mooncup i przetłumaczyliśmy go dla Was.

Jest to krótki poradnik o tym, jak zakładać kubeczek menstruacyjny Moocup, jakie są rozmiary i jak go myć. Miłego oglądania...


 

Poniżej najnowsze filmiki o kubeczkach menstruacyjnych. Udostępnij je innym paniom. Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł dodano dnia: 2015-01-06 by Gosia Home, Poradnik, Kubeczek Menstruacyjny 2743

O autorce / autorze ;)

Majłgorza-Jackowska.jpg

Jestem pasjonatką zdrowych, ekologicznych i ekonomicznych produktów. Każdego dnia testuję na sobie nowe produkty. Z wykształcenia filolog angielski i polski. 

Jest niekwestionowaną profesjonalistką w doborze kubeczków menstruacyjnych. Od wielu lat doradza kobietom jaki rozmiar i typ kubeczka menstruacyjnego dobrać. 

Ponadto jest ekspertem w pieluszkach wielorazowych, podpaskach wielorazowych i ekologicznych środkach czystości. Szczególnie poleca kule piorące lub surowce do własnych proszków do prania. 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie